Danubius Hotel Annabella ***superior

Danubius Hotel Annabella ***superior

Deák Ferenc utca 25., Balatonfüred
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Danubius Hotels Zrt. IČ: 01-10-041669


+36 87 889 431

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 8 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Vzdialenosť od jazera
0,2 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
3 km

O ubytovaní

Úžasný hotel Danubius Hotel Annabella ***superior sa nachádza v mestečku Balatonfüred, priamo pri „maďarskom mori“ - Balatone. Výsadou rezortu je súkromná pláž na brehu jazera, od letného kúpania vás tak bude deliť len pár krokov. Okolie Balatonu je navyše bohaté na cyklotrasy, turistické trasy, historické pamiatky a iné lákavé výletné ciele.

Okrem plávania si tu užijete aj viac či menej adrenalínové vodné športy alebo plavbu na hladine jazera. Na výlet vyrazte napríklad na polostrov Tihany (7,5 km), ktorý vás očarí nedotknutou prírodou, historickým bohatstvom a všadeprítomnými lánmi levandule. Vďaka nim sa mu dokonca hovorí „maďarská Provence“. A keby vám náhodou chýbali zábavné vodné atrakcie, 3,2 km od hotela stojí Annagora Aquapark, kde o tobogany, šmykľavky a ďalšie vyžitie rozhodne nebude núdza.

Prejdite si aj centrum mesta, nájdete tu okrem iného historické budovy zahrnuté do maďarského národného dedičstva. Za návštevu stojí napríklad pamätný dom Móra Jókaiho (2 km), postavený v roku 1820, vila Vaszary (2,1 km), ktorá slúži ako centrum najrôznejších kultúrnych udalostí, alebo letné sídlo Dőry (1,8 km), považované za jednu z najkrajších stavieb v meste. Viac sa o histórii mesta dozviete v Mestskom múzeu (1,9 km) a krásnu atmosféru načerpáte pri prechádzke po promenáde Tagore (1 km).

Kde budete spať?

Hotel ponúka ubytovanie v 385 izbách a 5 apartmánoch s komfortne vybaveným interiérom a balkónom s krásnym výhľadom. V každej izbe nájdete kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou, klimatizáciu, WiFi pripojenie, televíziu a chladničku.

  • Izba Superior meria 14 m² a je vybavená dvojlôžkovou posteľou alebo 2 jednolôžkami, písacím stolom so stoličkou a úložnými skriňami.

  • Izba Premium ponúkne plochu 15,3 m² a moderný, dizajnovo vyladený interiér. K vybaveniu patrí dvojlôžková posteľ alebo 2 jednolôžka, stolík so stoličkami na posedenie, úložný nábytok, toaletné potreby v kúpeľni a trezor.

Na čom si pochutnáte?

Reštaurácia Annabella vás očarí štýlovým interiérom a vycibreným menu, ktoré si vyslúžilo aj niekoľko ocenení. V kuchyni sú využívané predovšetkým lokálne suroviny a môžete sa pochutnať na medzinárodnej kuchyni aj tradičných maďarských delikatesách.

Kde budete relaxovať?

K odpočinku vám poslúži wellness centrum s vonkajším plaveckým bazénom (25x10 m), vnútorným bazénom (18x8 m), saunou, letnou terasou, kozmetickým salónom a ponukou masáží. V lete zavítajte aj na súkromnú pláž pri jazere Balaton.

Cestujete s deťmi?

Deti sa zabavia animáciami a ďalšími aktivitami v detskom klube alebo na vonkajšom ihrisku.

Niečo naviac

Pre športovcov je v hoteli k dispozícii požičovňa bicyklov, stolný tenis, ihrisko na basketbal a plážový volejbal, vonkajšie fitness centrum alebo ponuka vodných športov.