Penzion Auróra Vendégház

Penzion Auróra Vendégház

Széchenyi u. 3., Hévíz
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
MÓ-NA '96 Bt. IČ: 2006034151


+36 30 357 5330

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 000 Ft/noc - nutná dohoda vopred, ubytovanie so psom je možné iba v 2 izbách.
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
pri penzióne 3000 HUF/noc (obmedzená kapacita), alebo 400 HUF/hodina na 50 m vzdialenom parkovisku

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od jazera
0,2 km
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Penzión Auróra Vendégház stojí v maďarskom kúpeľnom meste Hévíz, iba 200 m od slávneho termálneho jazera. To je dokonca označované ako najväčšie prírodné jazero s liečivou vodou na svete a kúpať sa v ňom môžete po celý rok, teplota vody totiž neklesá pod 22 °C. Patrične oddýchnutí z termálnach kúpeľov sa môžete prejsť po meste, uvidíte tu napríklad architektonicky jedinečný Kostol svätého Ducha (500 m) alebo tradičný Farmárský trh (800 m), kde ochutnáte a nakúpite tie najlepšie regionálne lahôdky.

Na výlet si zájdite napríklad k Balatonu, do mesta Keszthely (6,7 km), kde na vás čaká krásny barokový palác Festetics s anglickým parkom, ktorý si vďaka svojej veľkosti a ozdobnosti zaslúžil pomenovanie „maďarský Versailles“. Navštíviť môžete aj množstvo zaujímavých múzeí, vrátane múzea bábik a múzea marcipánu, alebo Georgikon, prvú poľnohospodársku univerzitu v Európe. Lákavou atrakciou je samozrejme aj samotný Balaton (alebo tiež „maďarské more“), na ktorého brehu mesto Keszthely stojí . Užite si deň na pláži, vydajte sa na plavbu loďou, alebo zdolajte niektorú z okolitých cykolotrás.

Kde budete spať?

Dvojlôžkové izby (Bodri, Café Creme, Shabby, Provence, Oriental, Tobac, Safari, Lovely, Caffee Paris, Azur, Monaco, Toscana, Baroque) merajú 18-26 m² a majú vlastnú kúpeľňu so sprchou. Niektoré izby umožňujú prístelku, sú vhodné pre pobyt so psom alebo majú balkón. V každej izbe nájdete dvojlôžkovú posteľ, Smart televíziu, WiFi pripojenie, klimatizáciu, chladničku a fén.

Novomanželský apartmán je vhodný pre páry, neumožňuje prístelku. Nájdete ho na 2. poschodí a meria 34 m². Apartmán má romantickú atmosféru a dokonalé pohodlie vám zabezpečí posteľ kráľovských rozmerov a priestranná vaňa. Navyše má ešte samostatnú sprchu a fén, Smart televíziu, klimatizáciu, WiFi pripojenie a chladničku.

Luxusné apartmány (Superior King, Rodinný apartmán) sú vhodné pre náročných hostí, väčšie skupiny a rodiny. Vďaka možnosti 2 prísteliek ubytujú až 4 osoby. Samozrejme tu nechýba vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom, klimatizácia, WiFi pripojenie, Smart TV či chladnička, jeden z apartmánov má navyše 2 balkóny.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii Hofbräu (100 m), ktorá patrí k penziónu, si pochutnáte na bavorskej, maďarskej a medzinárodnej kuchyni. Každé ráno na vás budú čakať raňajky vo forme bufetu (8:00 - 11:00) so slaným aj sladkým pečivom, cereáliami, jogurtmi, maslom, džemami, údeninami, syrmi, zeleninou, vajcami, párkami a slaninou. Nechýba ani káva, kakao, čaj alebo džús.

Od 12:00 do 18:00 sa servíruje obedové menu, ktoré zahŕňa polievku, hlavný chod, šalát a dezert. Obedová ponuka sa obmieňa každý deň. Na výber, samozrejme, máte aj z klasického menu, z pestrej ponuky pokrmov si potom môžete zvoliť aj večeru.

Kde budete relaxovať?

Luxusný oddych na vás čaká iba 200 m od penziónu, v Jazerných kúpeľoch Hévíz. Kúpeľový komplex je tu vybudovaný priamo na termálnom jazere, odkiaľ čerpá liečivú vodu a bahno. Svoje telo oblažíte v termálnom bazéne (35-36 °C), 2 sedacích bazénoch (37 a 38 °C), zážitkovom bazéne (32-34 °C), 2 terapeutických bazénoch na cvičenie (32-34 °C) a trakčnom kúpeli (34,5 °C). Môžete sa tiež rozmaznať niektorou zo širokej ponuky procedúr, vrátane masáží, bahenných zábalov a kúpeľov.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je v penzióne k zapožičaniu detská vanička, vysoká stolička a cestovná postieľka.