CHKO Železné hory má čo ponúknuť, navyše leží len kúsok od Žďárských vrchov. Ubytujte sa v Hoteli Jezerka **** priamo pri priehrade Seč a užite si luxusné ubytovanie, neobmedzený vstup do aquacentra s bazénmi, vírivkami a saunami aj vstup do fitness a telocvične.

O ubytovaní

Hotel Jezerka**** sa nachádza v samom srdci CHKO Železnej hory. Nádherná okolitá príroda je ako stvorená na rekreáciu, odpočinok a športové či kultúrne aktivity. Brehy vodnej nádrže Seč sú z hotela vzdialené len 500 m. Na výlet sa môžete vydať na zrúcaniny hradov Oheb (2 km) či Vildštejn (3 km). Ďaleko to nie je ani do žrebčína Kladruby, ktorý je pamiatkou UNESCO. Veľa toho ponúkajú aj neďaleké Pardubice (30 km), kde nájdete renesančný zámok, Východočeskú galériu, aquacentrum a mnoho ďalšieho. Na Kunětickej hore (36 km) sa vypína prekrásny hrad. Pod horou vyrástol moderný Golf Resort s 18-jamkovým majstrovským golfovým ihriskom a cyklotrasou. Okolím vedie množstvo turistických i cyklistických trás. Priamo v hoteli je požičovňa bicyklov, kolobežiek a elektrobicyklov, ktoré môžete pri výletoch využiť.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete buď v hlavnej hotelovej budove, alebo v 200 m vzdialenej depandancii, ktorá poskytuje ubytovanie viac v súkromí.

Súčasťou hlavnej hotelovej budovy sú:

Dvojlôžkové izby Standard s vlastnou kúpeľňou o rozlohe 14 m². Súčasťou vybavenia je LCD televízia, WiFi pripojenie, minibar, trezor, písací stôl, telefón a fén. Väčšina izieb má balkón.

Dvojlôžkové izby Komfort s vlastnou kúpeľňou o rozlohe 17,5 m². Súčasťou vybavenia je LCD televízia, WiFi pripojenie, minibar, trezor, písací stôl, telefón a fén. Všetky izby disponujú balkónom.

Dvojlôžkové izby Superior s vlastnou kúpeľňou o rozlohe 17 m². Izby sú moderne vybavené a nechýba v nich klimatizácia, LCD televízia, WiFi pripojenie, minibar, trezor, písací stôl, telefón a fén. Všetky izby disponujú balkónom.

Súčasťou depandancie sú:

Dvojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou vybavené LCD televíziou, WiFi pripojením, minibarom, telefónom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V dvoch hotelových reštauráciách sa podáva tradičná česká kuchyňa i medzinárodné špeciality v modernom poňatí. Každé ráno pobytu si vychutnáte raňajky vo forme bufetu s ponukou teplých i studených pokrmov vrátane údenín, syrov, slaného a sladkého pečiva, vaječných pokrmov, medu, džemu, ovocia, zeleniny, jogurtov, kávy, čaju, mlieka, džúsov a cereálií. V priebehu dňa je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večere pre hotelových hostí majú podľa obsadenosti bufetovú, alebo servírovanú formu. Súčasťou hotela sú aj dve vinárne, z ktorých v jednej je presvetlený sklenený tanečný parket

Kde budete relaxovať?

Oázu pokoja a harmónie predstavuje Wellness & Spa s rozlohou 800 m². Nájdete tu relaxačný bazén, vonkajšiu i vnútornú vírivku, saunový svet (fínska, bio, parná, tropická a infra sauna) a odpočiváreň. Zarelaxovať môžete ďalej v solnej komore, tepidáriu, Kneippovom kúpeli a na slnečnej terase. Na záhrade hotela je veľký vonkajší bazén**.

Cestujete s deťmi?

Hotel má skvelé zázemie aj pre malých hostí. K dispozícii je detský kútik aj vonkajšie ihrisko. Na prianie je možné zabezpečiť službu stráženia. V letnej sezóne prebiehajú zábavné animačné programy.

Niečo naviac

Hotel disponuje veľkou vnútornou posilňovňou aj vonkajším športoviskom. Nájdete tu tiež horolezeckú stenu, požičovňu bicyklov a elektrobicyklov, ihrisko na volejbal a tenis a multifunkčné ihrisko s umelým povrchom.

Hotel & Depandance Jezerka ****

Hotel & Depandance Jezerka ****

Seč - Ústupky 278 , Seč
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Hotel Jezerka s.r.o. IČ: 25971484


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Minibar
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,5 km
Zastávka
0,9 km
Zjazdovka
15 km
Bežkovanie
15 km

Tipy na výlet

CHKO Železné hory

CHKO Železné hory Tip na výlet

Chránená krajinná oblasť Železné hory s plochou 284 km² sa rozkladá na Vysočine okolo Chotěboře a Ždírca nad Doubravou, tiahne sa ďalej na sever k Chrudimi a pokračuje tiež za Seč k Ronovu nad Doubravou. Pre túto krajinou sú typické hlboké lesy, striebristé riečky aj zachovalé valy keltských oppid a zrúcaniny stredovekých hradov, ktoré sa stali inšpiráciou životných diel mnohých maliarov a umelcov.

Železné hory sú domovom mnohých ohrozených druhov rastlín i zvierat. Vyskytuje sa tu na 1 200 druhov rastlín, viac ako 75 druhov mäkkýšov, 1 200 druhov motýľov a 283 druhov stavovcov. Turisti môžu oblasť preskúmať po šiestich náučných chodníkoch.

Pardubice
Pardubice
Chrudim
Chrudim
Jihlava
Jihlava