Doprajte si pobyt plný výletov a zážitkov. V Penzióne Pod Vyhlídkou vás čaká pohodlné ubytovanie v dvojlôžkových izbách, servírované raňajky, fľaša vína v izbe aj neobmedzený vstup do infrasauny. Z prekrásnej oblasti pod Krknošami to nebudete mať ďaleko ani do ZOO Dvůr Králové. Užiť si môžete aj bežkovanie, najbližšie trasy vedú hneď okolo penziónu.

O ubytovaní

Uprostred nádhernej prírody Podkrkonošia objavíte útulné ubytovanie v Penzióne Pod vyhlídkou. Nachádza sa v osade Arnoštov v blízkosti hradu Pecka (4,4 km) a kúpeľného mesta Lázně Bělohrad (10 km). V zime je možné využiť bežecké stopy, ktoré vedú okolo penziónu, alebo sa vydať na blízke zjazdovky v Pecke (5 km), Vrchlabí - Kněžický vrch (20 km), Herlíkovice (25 km) a Špindlerův Mlýn (35km).

Kde budete spať?

Čakajú vás pohodlné a prakticky zariadené dvojlôžkové izby s chladničkou, TV a WiFi pripojením, každá z nich má tiež samostatnú kúpeľňu so sprchou. Ak vás počas dňa náhodou pochytí hlad, k dispozícii budete mať kuchynku vybavenú rýchlovarnou kanvicou, varičom či mikrovlnkou. Kuchynka je spoločná pre dve izby.

Ak sa na výlet chystáte s partiou priateľov alebo s veľkou rodinou, dajte prednosť ubytovaniu v priestranných apartmánoch, kde sa pohodlne vyspia aj piati ľudia. K dispozícii budete mať aj samostatnú kúpeľňu a kuchynku, TV a WiFi pripojenie sú samozrejmosťou.

Na čom si pochutnáte?

Kávu alebo čaj podľa vašej chuti si objednáte v krčmičke priamo v penzióne. Tešiť sa tu môžete tiež na servírované raňajky kombinované so studeným bufetom. Počas dňa sa zas do Hospůdky príďte osviežiť pivom z neďalekého Novopackého pivovaru, skvelo vám padne hlavne po výlete v okolí.

Kde budete relaxovať?

Po návrate s hlavou plnou čerstvých zážitkov si poseďte na terase či v záhrade. V chladnejších mesiacoch vám namáhané svalstvo skvelo zahreje infrasauna.

Penzion Pod Vyhlídkou

Penzion Pod Vyhlídkou

Arnoštov 13 , Pecka
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
1 km
Zjazdovka
4,7 km

Tipy na výlet

Ski areál Herlíkovice - Bubákov

Ski areál Herlíkovice - BubákovTip na výlet

Vyrazte si užiť parádnu rodinnú lyžovačku v spojených areáloch Herlíkovice - Bubákov, kde nájdete celkom 12,5 km tratí rôznych stupňov obtiažností. Čaká vás tu tiež atraktívne večerné lyžovanie, dve štvorsedačkové lanovky aj detský park. Z vrcholu lanovky Žalý potom máte výborný prístup k bežeckým tratiam na Benecko a Horní Mísečky.

Ski areál Špindlerův Mlýn
Ski areál Špindlerův Mlýn
ZOO Dvor Králové
ZOO Dvor Králové
Hospital Kuks
Hospital Kuks