Penzión Myslivna leží na výhodnom mieste, len 10 minút chôdze od krásneho zámku Lednice. Pri pobyte na vás navyše čaká dobré jedlo a kvalitné víno z regiónu, džbánik vína totiž dostanete na večeru zadarmo. Na pobyte si zahráte aj bowling a biliard.

O ubytovaní

Každého výletníka poteší, že Penzión Myslivna leží priamo v Lednici. Celý Lednicko-valtický areál, ktorý patrí na Zoznam svetového dedičstva UNESCO, totiž ponúka skvelú príležitosť pre pohodové, rôznorodé trávenie voľných dní. Obľúbený zámok Lednice nájdete len 850 m od penziónu. Týmto však vstupujete do celého areálu, odkiaľ už vás to bude stáť len jednu peknú prechádzku okolo Zámockého rybníka, aby ste sa dostali k akvaduktu či Minaretu. O niečo ďalej od hotela (3,1 km) sa potom nachádza Janův hrad, ktorý tiež stojí za prehliadku. Rovinatý reliéf láka na objavovanie tohto krásneho okolia aj na bicykloch, aj keď nie ste práve zdatný cyklista, alebo ste na dovolenke s deťmi. V Břeclave (10 km) navštívte kúpalisko či krytý bazén.

Kde budete spať?

V Penzióne Myslivna budete ubytovaní v jednej z komfortných dvojlôžkových izieb. Tie sú rekonštruované a klimatizované. Vyspíte sa tu na pohodlnom lôžku, k dispozícii vám bude televízia aj stôl so stoličkou a okrem toho si užijete aj súkromie vlastnej kúpeľne s vaňou či sprchovacím kútom.

Za príplatok môžete využiť aj ubytovanie v apartmáne, ktorý je oproti klasickej izbe priestrannejší a je vybavený posedením či kuchynkou.

Na čom si pochutnáte?

Šikovný kuchársky tím pre vás pripraví polpenziu v štýlovej reštaurácii. Okrem pokrmov v cene pobytu si však môžete objednať nejakú špecialitu z jedálneho lístka, alebo sa zastaviť na obedové menu za zvýhodnenú cenu. V letnej sezóne si jedlo vychutnáte na záhradke s terasou.

Niečo naviac

K dispozícii budete mať bowling alebo biliard, ktoré využijete napríklad počas voľného večera.

Penzion Myslivna

Penzion Myslivna

Nádražní 675 , Lednice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Zastávka
52 m
Aquapark
24 km

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areálTip na výlet

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Ide o najrozsiahlejší krajinný celok v Európe a je od roku 1996 zapísaný ako súčasť svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo patrí medzi skvosty Lednicko-valtického areálu?

  • Zámok Lednice
  • Zámok Valtice
  • Janův hrad

Okrem krásnych zámkov s udržiavanými zámockými záhradami sa môžete vydať k Minaretu a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollonov chrám, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámoček, Obelisk a Rendes-vous.

Viac informácií
CHKO Pálava
CHKO Pálava
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia
Mikulov
Mikulov