Relaxačná dovolenka so športovým vyžitím v Beskydách v novom Sport Art Centrum Hoteli ****, ktorý leží medzi Dolnou a Hornou Bečvou a blízko Pustevien. Tešte sa na polpenziu, neobmedzené wellness s vnútorným bazénom aj na zľavu na masáže či kúpele. K najbližšiemu ski areálu Rališka to navyše budete mať iba 8,5 km.

Overené Travelkingom

“Sport Art Centrum Hotel **** ponúka naozaj skvelé vyžitie. Rada by som sa sem niekedy vrátila, a to nielen kvôli veľkému krytému bazénu a wellness so saunou. Užili sme si napríklad aj multifunkčnú halu s bedmintonom. Personál bol veľmi ochotný a priestranná izba disponovala všetkým potrebným. Hotel sa nachádza len pár minút jazdy od Rožnova pod Radhoštěm a ďalších turistických cieľov v okolí.” Prečítajte si celú recenziu

Zuzana Andělová - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Novembri 2022

O ubytovaní

Hotel Sport Art Centrum **** sa nachádza na brehu rieky Rožnovská Bečva zasadenom uprostred úchvatnej prírody Beskýd v obci Horní Bečva. Priamo z hotela vedie 17 km dlhá okružná trasa na horu Radhošť (10 km) so známou sochou boha Radegasta. Po horskom hrebeni sa dá pokračovať až na malebné Pustevny (9 km) Dušana Jurkoviča. Obľúbenými turistickými cieľmi sú tiež Lysá hora (30 km) alebo historické mesto Rožnov pod Radhoštěm (9 km), kde nájdete Valašské múzeum v prírode, pivné kúpele aj lanové centrum Gibon park. Hotel je naviac obklopený lyžiarskymi strediskami, najbližší Ski areál Rališka stojí len 8,5 km od neho.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete na dvojlôžkovej izbe vybavenej LCD televízorom, minibarom a vlastnou kúpeľňou so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si ráno vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa tu podávajú servírované večere s výberom z menu.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre si užijete zaslúžený odpočinok. Nájdete tu vnútorný bazén s vodnými atrakciami, vírivky, fínsku a parnú saunu. Ďalej budete mať k dispozícii Kneippov chodník a tepidárium. Pre spríjemnenie dňa si vyberte niektorú z masáží a relaxačných procedúr.

Niečo naviac

Nudiť sa tu počas pobytu rozhodne nebudete. V novovybudovanej multifunkčnej športovej hale nájdete kryté kurty na tenis, bedminton a ďalšie halové športy. Plne klimatizovaná hala ponúka veľa zábavy pre celú rodinu bez obáv z dažďa a snehu. Navštívte tiež posilňovňu a zahrajte si stolný tenis.

Sport Art Centrum Hotel ****

Sport Art Centrum Hotel ****

Prostřední Bečva 707 , Prostřední Bečva
Česká republika

+420 702 059 114

recepce@hotelsportart.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc - iba malé plemená
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zastávka
0,1 km
Zjazdovka
11,4 km