Užite si wellness pobyt v přerovskom Hoteli Jana **** a rozmaznávajte svoje telo aj dušu v saunách, vírivke alebo vo vodnej jaskyni. Vstup do wellness je neobmedzený a v lete si môžete užívať aj vonkajší bazén! Tešte sa aj na skvelú a bohatú polpenziu formou bufetu. Večer si zadarmo zahráte bowling, šípky alebo biliard.

Zámok Přerov/Múzeum Komenského Tip na výlet

Renesančný zámok v Přerove mal pôvodne podobu gotického hradu. Striedanie majiteľov (napr. rod Perštejnov) a prestavby ho ale v priebehu storočí pretvorili do súčasnej podoby. Na konci 19. storočia prestal zámok slúžiť na účel bývania a po vzniku Československa prevzalo zámok mesto Přerov. V priestoroch zámku teraz sídli múzeum, ktoré sem bolo presťahované v tridsiatych rokoch minulého storočia. Medzi stále expozície patrí napríklad Školská trieda zo 17. storočia, Školská trieda z doby 1. republiky, Zámocká izba z 1. tretiny 19. storočia či pútavé Tajomstvo tónu zvonov.

Viac informácií

Skvostný pobyt s neobmedzeným wellness

Hotel Jana **** nájdete v náruči zelene na okraji mesta Přerov, pri areáli tenisového klubu. Okolo hotela vedie cyklotrasa Bečva a za návštevu stojí tiež krásna UNESCO pamiatka, ktorou je zámok Kroměříž a jeho záhrady.

Hotel ponúka príjemné ubytovanie v 93 zrekonštruovaných izbách. K dispozícii sú izby Comfort s pohodlným manželským lôžkom (možno aj s dvomi oddelenými lôžkami), LCD SAT televízorom, telefónom, trezorom, WiFi internetom a vlastnou kúpeľňou s vaňou či sprchovacím kútom, fénom a kvalitnou kozmetikou. Väčšina izieb má tiež minibar, niektoré majú kávovar so setom kapsúl zadarmo.

Za príplatok je možnosť ubytovania aj v priestornejší izbe Lux. Vo všetkých týchto izbách nájdete minibar, kávovar, zatemňovacia závesy a tiež rozkladacie prístelkou. Dva z týchto izieb majú tiež klimatizáciu. Ďalej sú tu izby Junior Suite, ktoré sú ešte väčšie, vždy majú klimatizáciu a inak sú totožne vybavené ako izby Lux. Vôbec najpriestornejší sú izby Premier Suite, ktoré disponujú vlastnou obývacou časťou s rozkladacou pohovkou, ktorá poslúži ako prístelka až pre dve deti.

Hotelová reštaurácia ponúka domácu aj medzinárodnú kuchyňu s dôrazom na kvalitu používaných surovín. Starostlivý výber kvalitných vín z Moravy aj zo sveta vhodne dopĺňa gastronomický zážitok.

Príjemný relax vo wellness

Oddýchnite si v obľúbenom wellness centre, kam máte neobmedzený vstup. Využiť môžete soľnú a aroma paru, fínsku a sennú bio saunu, aroma bio saunu, ľadovú studňu, Kneippove kúpele, whirlpool, tropické sprchy, vodné jaskyne či slnečnú lúku. Od júla bude navyše v prevádzke aj novo vybudovaný vonkajší bazén.

Hotel Jana ****

Koliby 2, Přerov
Česká republika

+420 581 833 111

hotel@hotel-jana.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolen
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Kolkáreň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdialenosť od jazera
0,8 km
Zastávka
22 km

Tipy na výlet

Přerov

Čo podniknúť vo voľnom čase v Přerove? Horné námestie tvorí komplex hradieb so zachovanými renesančnými meštianskymi domami, z ktorých najvzácnejší je tzv. Korvínský dom s číslom 31 sa zachovalým renesančným portálom z roku 1570. Chodník přerovským luhom s dĺžkou 12 km vás prevedie najkrajšími zákutiami Přerova. Alebo skúste ornitologickú stanicu. Môže sa pochváliť najväčšou expozíciou vtákov v strednej Európe.

Olomouc

Olomouc je nielen živým študentským mestom, v ktorom nie je núdza o skvelé kaviarne, bary a reštaurácie. Nájdete tu nespočetné množstvo pamiatok a zaujímavých miest, ako sú kláštory a chrámy, vyhliadky, múzeá i rozľahlé parky. Dominantou mesta je barokový stĺp Najsvätejšej Trojice na Hornom námestí, zapísaný od roku 2001 medzi pamiatky UNESCO. S deťmi nevynechajte miestnu zoologickú záhradu na Svätom Kopčeku, kde na vás čaká okrem iného tiež priechod výbehom opíc, obrie akvárium alebo rozhľadňa. Na Svätom Kopčeku, ktorý sa nachádza asi 5 km od Olomouca, leží tiež nádherná Bazilika Panny Márie, ktorá je vyhľadávaným pútnickým miestom.

Kúpele Teplice nad Bečvou

Údolie rieky Bečvy a jeho krásna príroda sú ideálnou kulisou pre obľúbené kúpele. Miestna minerálna voda je bohatá na oxid uhličitý a je vhodná pri ochoreniach srdca a ciev, ale aj ako podpora celého organizmu. Okrem liečebných procedúr si môžete v kúpeľoch užiť aj relaxačné a wellness procedúry a dopriať si tak odpočinkový zážitok, ktorý obohatí vašu dovolenku.