Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií

Skvelá turistika v Beskydách

Ak hľadáte vhodné zázemie pre každodenné výlety a výstupy v Beskydách, potom je penzión Na Lůkách tou ideálnou voľbou práve pre vás. Jeho poloha je perfektná pre aktívnu dovolenku aj pre odpočinok. V okolí nájdete hneď niekoľko turistických trás.

Penzión ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných izbách. Všetky majú vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením a pripojenie k internetu a nový televízor. Môžete si ale dopriať aj pobyt v chate alebo apartmáne. Chata má taktiež nové kúpeľne, ďalej podlahové i rebríkové kúrenie, vonkajšie posedenie a tiež chladničku.

Reštaurácia a všetko pre vonkajšie posedenie

Penzión disponuje saunou pre 8 osôb, ktorú si 30 minút môžete užívať zadarmo. Súčasťou je aj reštaurácia s kozubom, televízorom a barom. Čaká vás domáca kuchyňa s obľúbenými moravskými dobrotami.

V penzióne je tiež biliard, ruské kolky, za pekného počasia oceníte aj ihrisko, vonkajšie ohnisko a gril .

Penzion na Lůkách

Horní Bečva 0296, Horní Bečva
Česká republika

+420 739 315 960

penzionek@centrum.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
22 km
Zjazdovka
25 km