Skvelá turistika v Beskydách

Ak hľadáte vhodné zázemie pre každodenné výlety a výstupy v Beskydách, potom je penzión Na Lůkách tou ideálnou voľbou práve pre vás. Jeho poloha je perfektná pre aktívnu dovolenku aj pre odpočinok. V okolí nájdete hneď niekoľko turistických trás.

Penzión ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných izbách. Všetky majú vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením a pripojenie k internetu a nový televízor. Môžete si ale dopriať aj pobyt v chate alebo apartmáne. Chata má taktiež nové kúpeľne, ďalej podlahové i rebríkové kúrenie, vonkajšie posedenie a tiež chladničku.

Reštaurácia a všetko pre vonkajšie posedenie

Penzión disponuje saunou pre 8 osôb, ktorú si 30 minút môžete užívať zadarmo. Súčasťou je aj reštaurácia s kozubom, televízorom a barom. Čaká vás domáca kuchyňa s obľúbenými moravskými dobrotami.

Tipy na výlet

Ski Areál Bílá

Ski areál Bílá nájdete v Beskydách a je jedinečný tým, že si tu užijete nielen skvelé lyžovanie na niekoľkých zjazdovkách, ale je tiež priamo napojený na bežkárske trate Beskydskej Magistrály. Samozrejmosťou je potom detský lyžiarsky park alebo požičovňa lyží a vybavenia. Príjemný bonus vás potom čaká v podobne večerného lyžovania a tiež osvetleného bežkárskeho okruhu.

Ski areál U Sachovy studánky

Lyžiarske svahy v Ski areáli U Sachovy studánky v Beskydách sú vhodné na rekreačné lyžovanie rodín s deťmi aj k výučbe lyžovania. Pre najmenších je pripravená detská lyžiarska škôlka s lanovým vlekom a kolotočom. Lyžiarske vybavenie si môžete v prípade potreby zapožičať priamo na mieste, a aby ste nepremrzli, personál vás pozýva na posedenie pri kozube vo vyhrievanej kolibe. Hrejivý karamelový grog príde po pár hodinách na svahu iste vhod.

Ski areál Soláň

Pripravte sa na dobrodružstvo v srdci Beskýd s celou rodinou! Navštívte zjazdovky vrcholu Soláň až vo výške 816 m n. m. a nechajte sa očariť miestnou prírodou. Areál je zameraný práve na rodiny s deťmi a rekreačných lyžiarov, ktorí hľadajú hlavne pohodu a nenáročný terén. Kým dospelí si užijú dve zjazdovky, deti sa môžu učiť na pojazdnom koberci alebo sa zabaviť v detskom kútiku. Cez Soláň jazdí tiež pravidelný autobusový spoj z Rožnova pod Radhoštěm do Veľkých Karlovic a späť.

Penzion na Lůkách

Horní Bečva 0296, Horní Bečva
Česká republika

+420 739 315 960

penzionek@centrum.cz

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,75/5
Celkom 4 hodnotení