Zavítajte do Penziónu U Tomčalů do vinárskej dedinky Čejč a tešte sa na fľašu vína, degustáciu 10 vzoriek vína z miestnej produkcie a chutnú polpenziu. Na výlet potom zájdite do Ledníc (UNESCO) či Aqualandu Moravia.

Užite si dovolenku na južnej Morave vo dvojici

Dovolenka s vínom je ideálnou kombináciou pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť, potešiť svoje chuťové poháriky dobrým vínom a zároveň spoznať krásy južnej Moravy.

Izby Penziónu U Tomčalů sú moderne zariadené a majú vlastné sociálne zariadenie a možnosť prístelky. Za doplatok sa môžete ubytovať v izbe s vírivou vaňou.


Vínna pivnica priamo v penzióne

Kde inde si na víne pochutnáte viac, ako práve v penzióne, ktorý má svoju vlastnú vínnu pivnicu? Súčasťou balíčka je ochutnávka 10 vzoriek vína od miestnych vinárov a fľaša lahodného vína priamo z produkcie vinárstva Tomčala.


Na výlet za UNESCOM a na bicykli vinárskou trasou

Na svojej dovolenke si užijete veľa zábavy, pretože na južnej Morave sa skrátka nudiť nemôžete. Bicykle si vezmite so sebou. Budú sa vám hodiť a v penzióne sa postarajú o ich uskladnenie. Vyjsť si môžete po 65 km dlhom Mutěnickom vinárskom chodníku alebo navštívte okolité pamiatky v Miloticiach či v Lednici.

Aqualand Moravia (43 km) je potom vítaným osviežením pre deti i dospelých. Adrenalín zaistí tobogány, odpočinok zase leňošenie v bazénoch.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (penziontomcala@seznam.cz, 731 461 555). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Pri väčšom počte ubytovaných (12 osôb a viac) možnosť dohody zabíjačky. Ďalšie podrobnosti priamo v penzióne.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Deti do 4,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 11,9 rokov 300 Kč (cca 11 €)/noc na prístelke bez nároku na stravu.

 • Deti od 12 rokov za 400 Kč (cca 15 €)/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Doplatok za polpenziu 100 Kč (cca 3,7 €)/noc.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • WiFi zdarma.

 • Parkování zdarma.

 • Príplatok za izbu s vírivou vaňou 200 Kč (cca 7,5 €)/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Václav K.)

Byli jsme se stravou, ubytováním a kvalitou dalších služeb např. teplá voda na osprchování po celý den spokojeni. Čistota v celém hotelu, obsluhující personál slušný a ochotný.

Vynikajúce (Otto ?.)

Strava super, obdržel jsem vše, co jsem si objednal. Personál by se pro hosty rozkrájel. Především správce budovy Štefan byl schopny i večer kolem desáté vykouzlit chutný sýrový talíř. Doporučení spíše pro majitele, kdyby chtěl investovat, tak klima a nějaké menši koupání by nebylo špatné.

Vynikajúce (Libuše K.)

Rodinný penzión pana Tomčaly naprosto super, paní provozní úžasná, pan Tomčala pecka - milí, pozorní lidé, jenž vítali úsměvem a rázem se člověk cítil jak doma. Penzión útulný, panuje zde rodinná atmosféra, jídlo výborně, ochutnávka vína excelentní. Četla jsem občas špatně recenze - lidí promiňte, já sem nejela sledovat tělku a enormě se přežírat, já si jela užít život, poznat lidí, Moravu a víno. Doporučují všem pohodovým lidem. Liba.

Tipy na výlet

Slobodná spolková republika Kraví Hora

Slobodná spolková republika Kraví Hora

V republike Kraví Hora v Bořeticiach je moc zverená do rovnakých rúk ako vinič - teda do rúk vinárov. Pred jej návštevou odporúčame dôkladne si prečítať ústavu, zločiny ako vylievanie vína či spievanie iných pesničiek než o víne, sú totiž tvrdo trestané. Pradávnu históriu republiky popisujú Rukopisy kravihorské, napísané pravdepodobne Cyrilom a Metodom, čo by vysvetľovalo ich niekoľkoročné zmiznutie práve v bořetickej oblasti.

Templárske pivnice Čejkovice

Templárske pivnice Čejkovice

V Čejkoviciach sa pestovala vínna réva už v 13. storočí, kedy tu pôsobil poriadok Templárskych rytierov. Podľa povesti sa víno z Čejkovíc podávalo aj na korunovácii kráľa Karola IV. Príďte do miestnych vínnych pivníc pocítiť veľkolepú historickú atmosféru na vlastnej koži. Prehliadky Templárskych pivníc prebiehajú denne, je však potrebné sa vopred objednať. Svoju návštevu spojte ideálne aj s degustáciou vína.

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Okrem krásnych zámkov Valtice a Lednice s udržiavanými zámockými záhradami sa tu môžete vydať napríklad na minaret a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollónov chrám, známy obelisk Facka, Jánov hrad alebo kolonádu na Reistne.