Snowparadise Veľká Rača - Leto

Snowparadise sa nachádza v pohorí Kysuckých Beskýd v dojazdnej vzdialenosti od Českej republiky aj Poľska. Vydajte sa sem za letnou zábavou, stredisko ponúka toľko lákavých aktivít, že nebudete vedieť, čo skôr. Lanová dráha Dedovka - vás vyvezie do letného zábavno-adrenalínového centra. Počas jazdy si užijete perfektný výhľad na preslnenú krajinu.

  • Bobová dráha je ideálna pre adrenalínových nadšencov. Radí sa medzi najdlhšie v strednej Európe. Rýchlosť vozíka si regulujete sami pomocou brzdných pák, maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť, je 40 km/h. Dráha ide od vrchnej stanice Dedovka.

  • Bungee trampolíny vám umožnia skákať, robiť saltá, trojité skoky a skrátka blbnúť. Obsluha vás pripúta do sedadla spojeného lanami s konštrukciou, ktorá zaistí vašu bezpečnosť. Zaručená zábava pre deti aj dospelých.

  • Aquazorbing. Populárne vodné hrátky si užijete aj na Veľkej Rači. Prejdite sa po vode v guli s priemerom 2 m.

  • Detský lanový park ponúka zábavu pre deti do 12 rokov.

  • Lukostreľby a vzduchovky, to je aktivita vhodná pre každého. Vyskúšajte si streľbu na terč zo vzdialenosti od 5 do 10 m.

  • Zjazd na lane ponúka skvelú jazdu 4 metre nad zemou. Ak meriate viac ako 140 cm, neváhajte.

Zobraziť mapu

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet