Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Aquapark Istralandia

Aquapark Istralandia sa nachádza na západnom pobreží Istrie vo vzdialenosti asi 7 km od mesta Novigrad. Ľahko sa sem dostanete aj z Poreču, Rovinju, Puly a ďalších istrijských letovísk. Pokiaľ vyhľadávate adrenalín a patríte medzi milovníkov vodných atrakcií, je Aquapark Istralandia tým pravým miestom pre vás. Na svoje všetkým prídu aj tí, ktorí uprednostňujú pokojnejšie zážitky a rodiny s deťmi, pre ktoré je tu veľký bazén s pirátskou loďou a šmykľavkami.

Istralandia zaberá plochu väčšiu ako 8 000 m², z toho 4 500 m² zaberajú vodné plochy. Aquapark sa chváli najväčším bazénom s vlnobitím v Európe s rozlohou 2 500 m², kde je dokonca možné surfovať alebo sa voziť na člnoch. Zísť si môžete tiež 27 m dlhý tobogan typu free fall. Okrem toho tu na vás čaká viac než 20 rôznych toboganov a šmýkačiek s celkovou dĺžkou 1,2 kilometra. Ďalej tu sú fontány, vodopády, gejzíry, vulkány, hmly a hydromasážny bazén pre dospelých s veľkosťou 900 m².

Ak počas vodných radovánok vyhladnete, môžete si vybrať z niekoľkých barov, bistier a reštaurácií. O ďalšiu zábavu sa postarajú animačné programy, škola plávania a potápania, tanečné súťaže, turnaje v plážovom volejbale, koncerty a ďalšie.

Otváracia doba:

  • 1.6 - 30.6. denne od 10:00 do 18:00 hodín
  • 1.7. - 31.8. denne od 10:00 do 19:00 hodín
  • 1.9. - 30.9. denne od 10:00 do 18:00 hodín

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách:  Istria

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí