Malé Bielice: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Kúpeľné mestečko Malé Bielice leží v malebnej krajine, ktorá ponúka ideálne podmienky pre turistiku i vyžitie pri zimných športoch. Hlavným turistickým cieľom sú rozhodne miestne termálne kúpele, ktorých súčasťou je aj plaváreň, rozsiahle športoviská a aquapark. Areál vyrástol priamo na miestach, z ktorých prirodzene vyviera teplá minerálna voda hneď troch prameňov. Celý kúpeľný komplex pretína romantický park s promenádou.

Hvezdáreň v PartizánskomNajobľúbenejší výlet v lokalite

Spestrite si výlet návštevou hvezdárne, ktorá ponúka pozorovanie pre verejnosť. Pozrite sa na Slnko, Mesiac alebo planéty ako trebárs Mars, Venuša či Jupiter. Zavolajte a dohodnite si svoj termín.

Viac informácií

Termály Malé BieliceNajobľúbenejší výlet v lokalite

Termály Malé Bielice sú perfektným miestom pre relaxáciu, oddych i liečenie zdravotných komplikácií. Tunajšia minerálna voda má teplotu 27 - 38 °C a blahodarne pôsobí na pohybové ústrojenstvo, nervovú sústavu, rehabilitáciu a regeneráciu organizmu.

K dispozícii je 5 bazénov:

  • 2 vnútorné (kľudový a hydromasážny)
  • 3 vonkajšie relaxačné bazény
  • V letných mesiacoch si za priaznivého počasia môžete užiť aj tobogány, šmýkačku, trampolíny a detské ihrisko.

Relaxovať môžete v saunovom centre alebo pri masáži. Ak si chcete zašportovať, poteší vás fitness centrum alebo in-line dráha.

Viac informácií

Mapa tipov na výletcelkom2 tipov

Malé Bielice: Tipy na výlet

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet