Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Malé Bielice: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Kúpeľné mestečko Malé Bielice leží v malebnej krajine, ktorá ponúka ideálne podmienky pre turistiku i vyžitie pri zimných športoch. Hlavným turistickým cieľom sú rozhodne miestne termálne kúpele, ktorých súčasťou je aj plaváreň, rozsiahle športoviská a aquapark. Areál vyrástol priamo na miestach, z ktorých prirodzene vyviera teplá minerálna voda hneď troch prameňov. Celý kúpeľný komplex pretína romantický park s promenádou.

Hvezdáreň v Partizánskom Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Spestrite si výlet návštevou hvezdárne, ktorá ponúka pozorovanie pre verejnosť. Pozrite sa na Slnko, Mesiac alebo planéty ako trebárs Mars, Venuša či Jupiter. Zavolajte a dohodnite si svoj termín.
Viac informácií

Termály Malé Bielice Najobľúbenejšie výlet v lokalite

**Termálne kúpele Malé Bielice** sú perfektným miestom pre relaxáciu, oddych i liečenie zdravotných komplikácií. Tunajšia **minerálna voda má teplotu 27 - 38 °C** a blahodarne pôsobí na pohybové ústrojenstvo, nervovú sústavu, rehabilitáciu a regeneráciu organizmu. **K dispozícii je 5 bazénov:** - 2 vnútorné (kľudový a hydromasážny) - 3 vonkajšie relaxačné bazény - V letných mesiacoch si za priaznivého počasia môžete užiť aj **tobogány, šmýkačku, trampolíny a detské ihrisko**. Relaxovať môžete v saunovom centre alebo pri masáži. Ak si chcete zašportovať, poteší vás fitness centrum alebo in-line dráha.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 2 tipov

Malé Bielice: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK