Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Szentgotthárd: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Romantické mestečko Szentgotthárd leží na rieke Rábe v najzápadnejšom výbežku Maďarska neďaleko hraníc s Rakúskom a Slovinskom. Pre svoje moderné termálne kúpele sa stalo obľúbenou destináciou vyznávačov relaxácie a odpočinku. Dominantou mesta je veľký barokový kostol s priľahlým anglickým parkom. Navštíviť môžete tiež Aquapark St. Gotthard a múzeum Pavla Ágostona.

Rímskokatolický kostol v Szentgotthárde Najobľúbenejší výlet v lokalite

Mesto Szentgotthárd má na svojom území aj v okolí veľa miest, ktoré stoja za návštevu, na prvý pohľad je však najviditeľnejší tunajší rímskokatolícky kostol s vysokou vežou. Zaujme najmä krásna vnútorná výzdoba od slávnych maliarov, môžete si však tiež dopriať netradičný zážitok a zájsť na jednu z tunajších obľúbených bohoslužieb.

Viac informácií

St. Gotthard Spa & Wellness Najobľúbenejší výlet v lokalite

Vďaka chodníkom z prírodného kameňa, palmám a iným exotickým rastlinám, sa budete v St. Gotthard Spa & Wellness cítiť ako pri Stredozemnom mori. V zážitkovej časti kúpeľov vás čakajú bazény s termálnou vodou, deti určite ocenia množstvo šmýkačiek a iných atrakcií, detský kútik a vonkajšie ihrisko. Celodenné vstupné vás vyjde na 3 300 HUF (cca 11 €).

Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 3 tipov

Szentgotthárd: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty