Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Szentgotthárd: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Romantické mestečko Szentgotthárd leží na rieke Rábe v najzápadnejšom výbežku Maďarska neďaleko hraníc s Rakúskom a Slovinskom. Pre svoje moderné termálne kúpele sa stalo obľúbenou destináciou vyznávačov relaxácie a odpočinku. Dominantou mesta je veľký barokový kostol s priľahlým anglickým parkom. Navštíviť môžete tiež Aquapark St. Gotthard a múzeum Pavle Ágostona.

Rímskokatolický kostol v Szentgotthárde Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Mesto Szentgotthárd má na svojom území aj v okolí veľa miest, ktoré stoja za návštevu, na prvý pohľad je však najviditeľnejší tunajší rímskokatolícky kostol s vysokou vežou. Zaujme najmä krásna vnútorná výzdoba od slávnych maliarov, môžete si však tiež dopriať netradičný zážitok a zájsť na jednu z tunajších obľúbených bohoslužieb.
Viac informácií

St. Gotthard Spa & Wellness Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Vďaka chodníkom z prírodného kameňa, palmám a iným exotickým rastlinám, sa budete v St. Gotthard Spa & Wellness cítiť ako pri Stredozemnom mori. V zážitkovej časti kúpeľov vás čakajú bazény s termálnou vodou, deti určite ocenia množstvo šmýkačiek a iných atrakcií, detský kútik a vonkajšie ihrisko. Celodenné vstupné vás vyjde na 3 300 HUF (cca 11 €).
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 3 tipov

Szentgotthárd: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK