Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Hajdúszoboszló: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Hajdúszoboszló patrí k najznámejším maďarským kúpeľom. Nájdete tu najväčší vonkajší termálny areál v celom Maďarsku, pláže i aquaparky. Vďaka viac ako 40 ponúkaným procedúram, vodným parkom a širokému spektru možností športového vyžitia sú tieto kúpele ideálne najmä pre rodiny s deťmi.

Kúpele Hajdúszoboszló Najobľúbenejšie výlet v lokalite

**Kúpele Hajdúszoboszló sú najväčší kúpeľný komplex v Európe**. Ponúka svojim návštevníkom všetkých vekových kategórií nezabudnuteľné zážitky počas celého roka, a to **nielen pre hostí, ktorí sa liečia alebo zotavujú, ale aj pre rodiny s deťmi**. Komplex sa rozlieha na ploche **viac ako 30 ha** a nájdete tu 4 hlavné časti, ktoré sú vzájomne prepojené: **kryté termálne kúpele**, **aquapark, pláž** a **Aquapalace**. ###Napríklad v Aquapalace si užijete: - Tropický bazén - Bazén v ľadovej jaskyni - Bazén s kinom - Termálny kúpeľ Pávai - Bazén v jaskyni - Rímsky bazén - Bazén Ganga - Morský bazén - Bazén pre mamičky s deťmi - Bazén pre plávanie detí - Vírivka - Rodinný bazén so zvieratkami - Šmýkačky pre malé i väčšie deti - Oddychová miestnosť pre deti - Odpočinková miestnosť pre deti - Miestnosť na prebaľovanie - Herňu ... a to je len jedna časť! Alkalická hydrogenuhličitanová voda obsahuje vysoké množstvo rozpustených minerálnych látok, pacienti sa sem jazdia liečiť najmä s ťažkosťami **pohybového a dýchacieho ústrojenstva, pri problémoch so zažívacím ústrojenstvom, liečbe gynekologických ťažkostí a kožných chorôb**. Liečiť sa tu môžete i zvnútra - popíjaním miestnej minerálky **Pávai Vajna**. Cena celodenného vstupného sa líši v závislosti na tom, ktoré časti komplexu chcete využiť. Napríklad **celodenné vstupné pre dospelú osobu do Aquapalace** kúpite mimo sezónu a vo všedné dni za cenu cca **3 500 HUF/osoba (cca 10 €)**, v lete a cez víkend 4 100 HUF/osoba (cca 11,50 €). Otváracia doba **kúpeľov je každý deň od 7:00 do 19:00 hodín**, pri ďalších častiach komplexu sa otváracia doba líši.
Viac informácií

Mesto Hajdúszoboszló Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Mesto **Hajdúszoboszló** poznajú mnohí slovenskí rekreanti najmä vďaka jedným z **najznámejších a najobľúbenejších kúpeľov v Maďarsku**. Obľúbite si ho aj vy pre **rozsiahly kúpeľný komplex**, ktorý v letných mesiacoch tvorí **pláž, letné kúpalisko a aquapark** s množstvom **tobogánov a zážitkových bazénov**. Oddych pokračuje aj v zime v **celoročne otvorenom Aqua-Palace** s rozsiahlym **wellness a saunovým svetom**, alebo v **Liečivých kúpeľoch**, kde na vás bude v bazénoch a počas procedúr pozitívne vplývať **liečivá voda**, ktorá je účinkami podobná tej morskej. Skvelý deň plný relaxu či šantenia vo vode zavŕšte posedením v jednej z mnohých miestnych **reštaurácii zvaných csárda **(čárda), kde si okrem **tradičných pálivých špecialít a vína** užijete aj **večery so živou hudbou** v temperamentných maďarských rytmoch.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 3 tipov

Hajdúszoboszló: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK