Penzion U Mauritzů

Penzion U Mauritzů

Stožec 42, Stožec
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
BAPEMAX, s.r.o. IČ: 61459488


+420 388 335 166

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 130 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 65 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Zastávka
0,8 km
Zjazdovka
1 km
Bežkovanie
1 km

O ubytovaní

Penzión U Mauritzů nájdete v obci Stožec priamo v Národnom parku Šumava, budete teda doslova obklopení prírodou. Na výlet sa vydajte k Stožeckej kaplnke (7 km), Plešnému jazeru (14 km), Schwarzenberskému kanálu (23 km) či na Boubín (18 km). Páčiť sa vám určite bude aj Lipenská priehrada (20 km) a deti zase nadchne náučný chodník s hernými plánmi. Okolie je ideálne tiež pre milovníkov cyklistiky, in-line korčuľovania a lyžovania, k najbližšiemu ski areálu Volary sa dostanete autom za 9 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete priamo v penzióne v jednej z 10 komfortných izieb. Každá izba má možnosť prístelky či detskej postieľky, takže sa tu ubytujete v dvojici. trojici aj v štyrici. K dispozícii je WiFi pripojenie a zrekonštruovaná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej reštaurácii sa každé ráno podávajú chutné raňajky formou bufetu, vychutnať si tu však môžete aj obed či večeru. Ďalej je tu Aljaška bar, nová cukráreň a vonkajšia terasa s krásnym výhľadom na Šumavu, ale aj možnosťou grilovania.

Kde budete relaxovať?

Relax si užijete vo wellness centre s vírivkou, saunou a zážitkovými sprchami.

Cestujete s deťmi?

Nielen deti určite nadchnú zvieratká, ktorá sa pasú na pozemku. Prezrieť si tu môžete krásne kone, kravy, ale aj prasiatka a sliepky.

Overené Travelkingom

“Pobyt sme si veľmi užili. Pri príchode nás privítal svojrázny, ale milý pán prevádzkovateľ, ktorý potom pri jedle bavil hostí svojím osobitým humorom. Izba bola maličká, ale čistá a štýlová. Najväčšia paráda bola presklená terasa, kde sa podávalo jedlo a kde sa dalo posedieť si aj pri pivku - je z nej totiž nádherný výhľad na šumavské kopce i západ slnka. Jediným mínusom boli raňajky, kde nás sklamala kvalita surovín - čakali sme domácu stravu z farmy. Z výletov určite odporúčame jazdu tunajšou lokálkou, túru cez Třístoličník, Trojmezí a Plechý, a prechádzku k Stožeckej kaplnke.”

Kristýna Kodrlová - Marketingový tím
Osobne overené v: Júni 2021