Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Recenzie a hodnotenie: Hotel Adalbert Szent György Ház *** (Ostrihom)

5/5
(Celkom 4 hodnotení)Vynikajúce
Esztergom, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Magdaléna H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 1. 2024
Hotel Adalbert (všechny jeho ubytovací domy) jsou výbornou volbou. Moderní a velké pokoje, perfektní poloha (blízko památek). Strava bez chyby, personál ochotný. Termální lázně v docházkové vzdálenosti.
5/5  
(Magdaléna H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 25. 1. 2024
Bydleli jsme v jiném ubytovacím domě (Szent Tamás), takže nemůžu hodnotit tento, ale vše v poskytnutém bylo na jedničku - krásné nové pokoje, výborné a bohaté snídaně, výtah.
5/5  
(Mária P. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 12. 6. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Hotel sa nachádza na ľahko dostupnom mieste vedľa baziliky. Pekne zrenovovaný. Ideálne pre pobyt na 2-3 noci. Izba nie je veľká, ale zmestíte sa do nej. Matrac je pohodlný. Prostredie a záhrada sú tiež útulné.Raňajky formou bufetu sú bohaté a pestré. Večeru sme mali na Prímás Pince, 150 metrov od hotela. Nie je to typické pre tradičnú kuchyňu, bolo fajn ochutnať rôzne jedlá. Personál hostela je zdvorilý, priateľský a ochotný. Vstup do kúpeľov sme nakoniec nevyužili, namiesto toho sme sa vybrali na prechádzku. Reštaurácia Szent Adalbert sa nachádza medzi hotelom a pivnicou Prímás, kde si môžete dať chutný obed za dobrú cenu. Prehliadku mesta sa oplatí začať vláčikom, ktorý začína pred bazilikou a premáva aj do Párkány. Cestou sa povie veľa zaujímavostí a môžeme získať nápady na ďalšie prehliadky.
5/5  
(Jozef Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 5. 2023
Sme veľmi spokojný. Ubytovanie čisté a útulné. SVeľká skriňa v predsieni spolu s plnou chladničkou - mini bar. Sprcha a WC čisté a tiež útulné. Bohate raňajky formou rautu v príjemnom prostredí. Večere v neďalekej restauracii pod Katedrálou boli úžasné. Žiadne klasické maďarské jedla typu guláš, paprikáš, rízek ale úplne iná úroveň gastronómie. Volný vstup do aquaparku bol tak isto príjemným prekvapením. Ostrihom sme si vybrali ako východisko do Budapešti ale nakoniec aj poznávanie mesta a okolia stálo za to.