Recenzie a hodnotenie: Hotel Adalbert Szent György Ház *** (Ostrihom)

5/5
(Celkom 2 hodnotení)Vynikajúce
Esztergom, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

5/5  
(Mária P. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnotenie napísané: 12. 6. 2023
Automaticky preložené (Zobraziť originál)
Hotel sa nachádza na ľahko dostupnom mieste vedľa baziliky. Pekne zrenovovaný. Ideálne pre pobyt na 2-3 noci. Izba nie je veľká, ale zmestíte sa do nej. Matrac je pohodlný. Prostredie a záhrada sú tiež útulné.Raňajky formou bufetu sú bohaté a pestré. Večeru sme mali na Prímás Pince, 150 metrov od hotela. Nie je to typické pre tradičnú kuchyňu, bolo fajn ochutnať rôzne jedlá. Personál hostela je zdvorilý, priateľský a ochotný. Vstup do kúpeľov sme nakoniec nevyužili, namiesto toho sme sa vybrali na prechádzku. Reštaurácia Szent Adalbert sa nachádza medzi hotelom a pivnicou Prímás, kde si môžete dať chutný obed za dobrú cenu. Prehliadku mesta sa oplatí začať vláčikom, ktorý začína pred bazilikou a premáva aj do Párkány. Cestou sa povie veľa zaujímavostí a môžeme získať nápady na ďalšie prehliadky.
5/5  
(Jozef Š. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 1. 5. 2023
Sme veľmi spokojný. Ubytovanie čisté a útulné. SVeľká skriňa v predsieni spolu s plnou chladničkou - mini bar. Sprcha a WC čisté a tiež útulné.Bohate raňajky formou rautu v príjemnom prostredí.Večere v neďalekej restauracii pod Katedrálou boli úžasné. Žiadne klasické maďarské jedla typu guláš, paprikáš, rízek ale úplne iná úroveň gastronómie.Volný vstup do aquaparku bol tak isto príjemným prekvapením.Ostrihom sme si vybrali ako východisko do Budapešti ale nakoniec aj poznávanie mesta a okolia stálo za to.

Práve v predaji pre Hotel Adalbert Szent György Ház ***

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet