• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Český penzión v malebnom rakúskom Gamingu

Český rodinný penzión Sun leží v centre Gamingu, mestečka, kde nájdete pizzerie, cukrárne, potraviny. Odporúčame navštíviť v Gamingu Kartuziánsky kláštor s výbornou reštauráciou a domácim pivovarom.

Izby sú príjemne zariadené, majú vlastnú kúpeľňu, LCD TV s DVD prehrávačom, pričom si v penzióne môžete vypožičať filmy v češtine na večerné sledovanie.

Hosťom je k dispozícii plne vybavená kuchynka (chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka, teplovzdušná rúra). Nechýba ani spoločenská miestnosť s posedením pri kachľovej peci a vybavená spoločenskými hrami. Pre deti sú k dispozícii hračky.


Zákazníci Travelkingu si penzión Sun pochvaľujú predovšetkým pre veľmi milý a ochotný personál, výborné raňajky a skvelé umiestnenie.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Václav W.)

Spokojenost po všech stránkách.

Skvelé (Ludmila S.)

Pobyt a služby odpovídaly popisu. Čisté a příjemné prostředí, snídaně byly výborné. Paní domácí je velmi vstřícná, poradí kam na výlet, poskytne mapy a různé informační letáčky.

Vynikajúce (Lenka B.)

Ubytování i služby odpovídaly popisu. Paní domácí byla velmi milá, ochotná a vstřícná. Poradila nám s výlety a vždy jsme se mohli ještě případně zeptat na podrobnosti. Vůbec nemám co vytknout.