Hotel Krásná Královna ****

Hotel Krásná Královna ****

Stará Louka 335/48, Karlovy Vary
Česká republika

+420 353 811 600

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 350 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,1 km
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Hotel Krásná Královna **** nájdete na hlavnej pešej zóne Karlových Varov, len pár krokov od rieky a slávnej kolonády. Budova hotela so šedou fasádou tu stojí už od 18. storočia. Príjemnou prechádzkou dôjdete behom pár minút na najznámejšiu Vřídelní kolonádu (300 m) s prameňom Vřídlo. Potom môžete pokračovať cez Mlynskú a Sadovú kolonádu (500 m) až do prekrásnych Dvořákových sadov. Pokiaľ sa od hotela vydáte na druhú stranu, prídete za chvíľku k impozantnej budove Grandhotela Pupp (100 m), v ktorého cukrárni si môžete dať obľúbené zákusky. Od Grandhotela je možné vyjsť lanovkou na rozhľadňu Diana (1 km), odkiaľ uvidíte celé kúpele ako na dlani. Počas pobytu v Karlových Varoch odporúčame navštíviť aj Múzeum Jana Bechera (2 km) a skláreň Moser (4,5 km). Za zimnými radovánkami sa vydajte do obľúbených lyžiarskych areálov na Božom Dare (22 km), na Klínovci (24 km) alebo v Jáchymove (18 km).

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v klasickom štýle s dreveným dobovým nábytkom, zamatovým čalúnením a závesmo i orientálnym kobercom. Súčasťou izby je satelitná televízia, telefón, trezor, chladnička, ventilátor, WiFi pripojenie a, samozrejme, vlastná kúpeľňa so sprchou, WC, fénom a kozmetikou. Z izby budete mať krásny výhľad na mesto.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si v hotelovej reštaurácii pochutnáte na raňajkách formou bufetu. Dať si tu môžete aj obed, ktorý si vyberiete zo stálej ponuky, alebo si doprajte večeru. V letných mesiacoch si užite vonkajšie posedenie pred hotelom.

Kde budete relaxovať?

Kedykoľvek si môžete dopriať niektorú zo skvelých masáží, čo tak napríklad thajskú?

Tipy na výlet

Vianočný dom
Vianočný dom
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně