Hodnotenie od zákazníkov

4,9/5

Personál

4,2

Interiér hotela

4,7

Lokalita hotela

5

Strava

4,7

Služby hotela

4,8
5/5  
(Miroslav V. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 17. 6. 2022
Vynikajúci pobyt, perfektné a čisté prostredie, výborné jedlo,, skvelý personál, poloha hotela jedinečná, wellness. Super. Ďakujeme
5/5  
(Jiří C. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 5. 4. 2022
Příjemný hotel s velmi dobrou kuchyní a ochotným personálem.
5/5  
(Zuzana A. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 22. 10. 2021
Pobyt v hotelu Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz splnil naše očekávání. Prostředí hotelu, wellness i pokoje jsou moderní a čisté. V bufetové nabídce je na snídaně i večeře velký výběr. Pokud se Vám nechce ráno vstávat, můžete si snídani nechat dovézt na pokoj a polenošit si o něco déle v posteli. Doporučuji zajít si na jídlo také do Brix Bistra, odkud si určitě odnesete gastronomický zážitek. Hotel se nachází opravdu pár kroků od termálního jezera a centra města. Můžete tak lehce prozkoumávat uličky s různými obchůdky, kavárnami a za návštěvu také stojí místní farmářské trhy. Okolí Hevízu nabízí nespočet zajímavých míst. Doporučuji navštívit hrad Sümeg, jeskyni v Tapolce a samozřejmě Keszthely - městečko u Balatonu se zámkem Festetics.
4/5  
(Štefan T. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 18. 10. 2021
Trochu malé hotelové parkovisko.Slabý anglický jazyk obsluhy.Reštaurácie otvorené do 21.00, 22.00hod - trochu krátko.
5/5  
(Alžbeta T. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 11. 10. 2021
V hoteli bolo čisto, pekné, veľké izby s pohodlnými posteľami. Zo štyroch izieb, vo dvoch netiekla teplá voda. To bol jediný problém, ale bolo krásne počasie, sprchy vo wellnesse, tak moc to nechýbalo.Strava bola výborná, personál veľmi ochotný, hovorili aj po nemecky.Každému, kto má problém s osteoporózou, kĺbami, s reumou, či so psychikou vrelo odporúčam každodenný pobyt v minerálnom jazere. Okolie bolo teraz rozbité, nakoľko sa robí veľká rekonštrukcia.
5/5  
(Maria F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 7. 9. 2021
S pobytom sme boli veľmi spokojní. Personál, prostredie, strava všetko hodnotíme na vynikajúco. Určite sa do hotela niekedy vrátime. Maria
5/5  
(Daniel S. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 6. 9. 2021
S pobytem jsem byl velmi spokojen.
5/5  
(Zuzana Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 5. 7. 2021
S hotelom s jeho službami sme boli spokojní, skvelá lokalita, čistota, výborne jedlo (iba celozrnného chleba mohlo byť viac). Wellness čistý, splnil očakávania. Jediné, na čo by som upozornila je, že voda v jazere Hévíz nie je vhodná pre neplavcov, resp. väčšina návštevníkov kvôli hĺbke používa plávacie kolesá.
5/5  
(Petr H. - Česko Česko)
Hodnotenie napísané: 10. 5. 2019
Hotel velmi pěkný, pobyt probíhal přesně podle našich představ.
5/5  
(Helena F. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 6. 1. 2019
Nadmieru spokojni sme so sluzbami aj hotelom, wellnessom.
5/5  
(Janka K. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 9. 8. 2018
Hotel presne zodpovedal popisu, poloha hotela priam fantastická. Blízko k jazeru, dokonca sme mali zľavu na vstup. Odporúčam výlet vláčikom do viníc nad mestom, odkiaľ je nádherný výhľad a dá sa posedieť pri dobrom vínku.
5/5  
(Michal J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 19. 7. 2018
Všetko perfektne, hotel prekrásny, strava vynikajúce.

Overené Travelkingom

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hoteli Hévíz splnil naše očakávania. Izby aj wellness sú moderné a čisté. Na raňajky aj na večeru bol veľký výber jedál. Ak sa vám ráno nechce vstávať, môžete si nechať raňajky doviezť do izby a poleňošit si o niečo dlhšie v posteli. Odporúčam zájsť si aj do Brix Bistra, to je gastronomický zážitok. Za návštevu stoja aj miestne farmárske trhy. V okolí Hevízu odporúčam navštíviť hrad Sümeg, jaskyňu v Tapolke a, samozrejme, Keszthely – mestečko so zámkom Festetics.”

Moje fotky z pobytu
Zuzana Andělová - Zákaznícka podpora
Osobne overené: Október 2021

Práve v predaji pre Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz ****

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet