Oblíbené 0
Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.
  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Hotel Bisesti ***

Corso Italia 34/36, Garda, Taliansko (Zobraziť na mape)
Hotel Bisesti  ***, Garda, Taliansko
Bazén, Hotel Bisesti ***, Garda, Taliansko
Bazén, Hotel Bisesti ***, Garda, Taliansko
Vstupný priestor, Hotel Bisesti ***, Garda, Taliansko

O hoteli

O ubytovaní

Hotel Bisesti *** sa nachádza v talianskom mestečku Garda na východnom brehu jazera Lago di Garda, len pár krokov od historického centra a približne 200 metrov od jazera. Táto poloha je ideálna na objavovanie malebných uličiek, kaviarní a romantickej promenády, ktorá patrí k najkrajším v celej oblasti. Garda je navyše výborným východiskovým bodom na spoznávanie celého regiónu, či už pešo, na bicykli alebo loďou.

Okolie láka na pestrú zmes prírody a pamiatok. Vyberte sa na vyhliadku Rocca di Garda, odkiaľ sa otvárajú úchvatné panoramatické výhľady, alebo sa prejdite na kúzelný polostrov Punta San Vigilio s prírodnou plážou Baia delle Sirene. Milovníci histórie ocenia blízke mestečká ako Torri del Benaco s hradom či Malcesine, odkiaľ vedie lanovka na Monte Baldo – jedno z najkrajších vyhliadkových miest pri jazere.

Leto na Lago di Garda patrí kúpaniu, vodným športom a cyklovýletom pozdĺž jazera. Oblasť je ideálna aj na pešiu turistiku, a to ako v okolitých kopcoch, tak vo vyšších polohách Monte Baldo. Rodiny s deťmi poteší blízkosť zábavného parku Gardaland alebo aquaparku CanevaWorld, ktoré patria k najväčším atrakciám regiónu.

Ani v zime oblasť nestráca svoje čaro – pokojnejšia atmosféra láka na romantické prechádzky popri jazere, návštevy historických miest a výlety do okolitých hôr. Pobyt tu ocenia páry aj aktívni cestovatelia, ktorí hľadajú kombináciu relaxácie, krásnej prírody a talianskej atmosféry v jednej z najvyhľadávanejších lokalít severného Talianska.

Na čom si pochutnáte?

Reštaurácia Sala Milena láka na príjemné prostredie a tradičnú taliansku kuchyňu, ktorá sa zakladá na čerstvých surovinách a regionálnych receptoch. Interiér je svetlý a elegantný, v teplejších mesiacoch si navyše môžete vychutnať jedlo aj na verande alebo vonkajšej terase s výhľadom do záhrady.

Príjemným doplnkom je hotelový bar s lounge zónou, ktorý je otvorený počas celého dňa a ponúka široký výber nápojov, koktailov, kávy aj ľahkého občerstvenia. Vychutnať si ich môžete pri bazéne, na terase alebo pri večernom posedení s priateľmi.

Kde budete relaxovať?

Dominantou hotelovej záhrady je vonkajší bazén so slnečnou terasou, ležadlami a slnečníkmi. Samotný bazén je vybavený hydromasážnymi sedátkami, masážnymi tryskami, vodnými chrličmi a ďalšími prvkami, ktoré podporujú regeneráciu a prekrvenie organizmu.

Niečo naviac

Aktívni hostia ocenia aj doplnkové zázemie, ktoré spríjemní pobyt pri jazere. Priamo v hoteli sa nachádza menšie fitness centrum vybavené modernými strojmi značky Technogym, vrátane bežeckého pásu, rotopedu či eliptického trenažéra, takže si môžete udržať kondíciu aj počas dovolenky.

Veľkým benefitom je možnosť zapožičania bicyklov, vrátane elektrobicyklov, vďaka čomu ľahko preskúmate okolie Lago di Garda po malebných cyklotrasách. Samozrejmosťou je aj úschovňa bicyklov, ktorá zabezpečí bezpečné uloženie vlastného vybavenia.

Hotel Bisesti ***

Adresa:

Hotel Bisesti ***
Corso Italia 34/36
Garda, Taliansko

Prevádzkuje spoločnosť:
A Travel Factory GmbH IČ: 02849160219 CIN: IT023036A1SKP5TGWK

Kontakty:

Tel.: +421 233 006 990
E-mail: info@travelking.sk
Check In: od 14:00
Check Out: do 10:00

Domáci maznáčik podľa cenníka hotela
Parkovanie podľa cenníka hotela a dostupnosti
Bezbariérovosť úplná

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra 0,2 km
Vzdialenosť od jazera 0,3 km
Zastávka 0,2 km
Aquapark 20 km

Tipy na výlet

Mestečko Garda

Mestečko Garda

Mestečko Garda je skvelým miestom na dovolenku, nájdete tu romantické námestia, úzke uličky s obchodíkmi, reštaurácie alebo talianske kaviarne. Samozrejmosťou je tiež prístav. Na prechádzku sa môžete vydať napríklad na sever mesta, kde leží záliv Punta San Vigilio a la Baia delle Sirene, kde nájdete krásne čisté pláže a azúrovú vodu. Promenáda vedúca na juh vás zavedie do mestečka Bardolino (3 km), ktoré je známe svojím červeným vínom. Cestou sa môžete osviežiť v niektorom z množstva barov či len tak si posedieť na lavičke a kochať sa jedinečným pohľadom na jazero.

Vzdialenosť od hotela
1 km (Zobraziť na mape)
Torri del Benaco

Torri del Benaco

4 km Viac informacií
Lago di Garda

Lago di Garda

7 km Viac informacií
Caneva World Resort

Caneva World Resort

11 km Viac informacií
Zábavný park Gardaland

Zábavný park Gardaland

13 km Viac informacií
Monte Baldo

Monte Baldo

23 km Viac informacií
Aquapark Cavour

Aquapark Cavour

26 km Viac informacií

Časté otázky

Koľko stojí pobyt v ubytovaní Hotel Bisesti ***?
Hotel Bisesti *** ponúka rôzné varianty pobytov so službami - cena je od 176 €.
V akom čase je možné vykonať check in a check out?
Check in: od 14:00, Check out: do 10:00
Je možné ubytovanie Hotel Bisesti *** navštíviť s domácim maznáčikom?
Áno. podľa cenníka hotela
Je pri tomto ubytovaní k dispozícii parkovanie?
Parkovanie: podľa cenníka hotela a dostupnosti
Je v ubytovaní Hotel Bisesti *** k dispozícii bazén?
Áno, v ubytovaní je k dispozícii vonkajší bazén.
Je tu k dispozícii wellness?
Nie, v tomto ubytovaní nie je wellness k dispozícii.
Aké sú zaujímavé miesta v okolí ubytovania Hotel Bisesti ***?
V okruhu 20 km od ubytovania odporúčame navštíviť tieto zaujímavé miesta a oblasti: Mestečko Garda, Torri del Benaco, Lago di Garda, Caneva World Resort, Zábavný park Gardaland
Hore
0 / 10 headline.discount-listing-review-rating--5