Hotel U Tří Korunek ***

Hotel U Tří Korunek ***

Cimburkova 28, Praha 3
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 400 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 490 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,9 km
Zastávka
50 m
Aquapark
15 km

O ubytovaní

Hotel U Tří Korunek *** nájdete v samom srdci pražského Žižkova, veľmi blízko kaviarní a s vynikajúcou dostupnosťou do centra. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza vrch Vítkov (200 m), kde si užijete príjemné prechádzky a pokocháte sa nádhernými výhľadmi na celú metropolu. Električkou (zastávka je vzdialená 400 m) alebo autobusom (zastávka je vzdialená 50 m) sa ľahko dostanete do centra mesta. Počas návštevy Prahy by ste nemali vynechať Staromestské námestie s orlojom (2,5 km), Václavské námestie (2 km), Pražský hrad (4 km) a Vyšehrad (5 km). Veľmi obľúbenými cieľmi sú tiež Náplavka (3,5 km) alebo Zoologická a botanická záhrada v Troji (6 km). Na nákupy môžete vyraziť do OC Palladium (1,5 km) alebo do OC Atrium Flora (1 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe, ktorá je zariadená funkcionalistickým nábytkom a ďalšími dizajnovými prvkami. Nájdete tu WiFi pripojenie, satelitný TV, telefón, kávový/čajový set, stolík a vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia vás každý deň pohostí vynikajúcimi raňajkami. Lobby bar so zimnou a letnou záhradou ponúka široký sortiment českých a moravských vín 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Tipy na výlet

Praha
Praha
Václavské námestie
Václavské námestie
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha