Hotel U Tří Korunek ***

Hotel U Tří Korunek ***

Cimburkova 28, Praha 3
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Jarin, spol. s r.o. IČ: 25081365


+420 222 780 482

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 400 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 590 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,9 km
Zastávka
50 m
Aquapark
15 km

O ubytovaní

Hotel U Tří Korunek *** sa nachádza v centre pražskej štvrte Žižkov, v tesnej blízkosti kaviarní a s výbornou dostupnosťou do centra mesta. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza vrch Vítkov (200 m), kde si môžete vychutnať príjemné prechádzky a pokochať sa nádherným výhľadom na celú metropolu. Do centra mesta sa ľahko dostanete električkou (400 m) alebo autobusom (50 m). Počas návštevy Prahy by ste nemali vynechať Stararomestské námestie s orlojom (2,5 km), Václavské námestie (2 km), Pražský hrad (4 km) a Vyšehrad (5 km). Veľmi obľúbenými cieľmi sú aj Náplavka (3,5 km) alebo Zoologická a botanická záhrada v Troji (6 km).

Nie ste v Prahe prvýkrát a všetky najznámejšie pamiatky ste už videli niekoľkokrát? Vyskúšajte menej slávne atrakcie. Vedeli ste, že Praha bola obľúbeným mestom alchymistov a okultistov? Tajomnú atmosféru si môžete vychutnať v Múzeu alchymistov a mágov starej Prahy (4,5 km) alebo v historickej alchymistickej dielni Speculum Alchemiae (2,8 km). Máte radi nespútanú atmosféru miest nočného života? Potom sa vyberte do trojposchodového Cross Clubu (3,1 km) v bývalej továrni, inšpirovaného steampunkom a zameraného na elektronickú hudbu. Na druhej strane si vychutnáte božský pokoj v umelej jaskyni Grotta (2,7 km), ktorý dal koncom 19. storočia postaviť milionár Moritz Gröb.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v jednej z priestranných, vkusne zariadených izieb Economy alebo Comfort. O vaše pohodlie bude dokonale postarané, každá izba má vlastnú kúpeľňu a WiFi pripojenie.

Izby Economy, zariadené v historickom štýle, sa nachádzajú v hlavnej budove hotela a sú vybavené manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, TV, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, telefónom a písacím stolom. V kúpeľni je sprchovací kút alebo vaňa a sušič vlasov. Do tohto typu izby je možné umiestniť prístelku.

Izby Comfort sa nachádzajú v oddelenej budove oproti hotelu. Interiér je moderne zariadený a veľmi pekne zladený. Opäť tu nájdete manželskú posteľ alebo 2 oddelené postele, súpravu na prípravu kávy a čaju, TV a písací stôl. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút a sušič vlasov. Do izieb Comfort nie je možné pridať prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Hotel nemá klasickú à la carte reštauráciu, podávajú sa v nej len raňajky. V okolí však určite nie je núdza o zaujímavé reštaurácie, kaviarne a bary. Lobby bar so zimnou a letnou záhradou ponúka široký sortiment českých a moravských vín 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete si tu tiež posedieť pri šálke kávy alebo využiť pokojnú atmosféru na prácu. Atrium so záhradnou terasou je obľúbeným miestom pre záhradné párty a letné grilovanie.

Tipy na výlet

Praha
Praha
Václavské námestie
Václavské námestie
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha