Vyrazte na dovolenku do Lipna nad Vltavou a užite si dni plné zábavy! V Apartmánoch BD budete len pár krokov od všetkých najzaujímavejších atrakcií. Skiareál, Chodník korunami stromov, aquapark či zážitkové reštaurácie? Všetko budete mať na dosah ruky. Ubytujete sa navyše v novom, štýlovom apartmáne až pre 4 osoby s plne vybavenou kuchyňou a balkónom.

O ubytovaní

Apartmány BD stoja v Lipne nad Vltavou, len pár minút chôdze od brehu priehrady. Oblasť Lipna je plná aktivít, atrakcií a výletných cieľov v akomkoľvek ročnom období a pre všetky vekové kategórie.

V lete si zaplávate v priehrade, vyskúšate vodné športy a aktívnejší jedinci môžu splaviť aj neďalekú rieku Vltavu. A vodných radovánok sa nemusíte vzdávať ani v chladnejších dňoch, hneď na brehu priehrady nájdete Aquaworld Lipno (850 km) s krytým plaveckým bazénom a vírivkou.

Ak sa vám do vody ísť nechce, urobte si vychádzku k Chodníku korunami stromov (2,7 km), kde sa prejdete po 675 m dlhej drevenej lávke, prezriete si okolie z výšky 40 m a deti potešia špeciálne atrakcie, vrátane ultradlhého suchého tobogánu. Ešte o poznanie rýchlejšiu jazdu potom zažijete na neďalekej bobovej dráhe Slideland (1,3 km), ktorá je v prevádzke po celý rok.

A jazdiť nemusíte len na boboch, v zime to budete mať len 700 m k najbližšej zjazdovke Skiareálu Lipno s viac ako 11 km tratí. Nadšení lyžiari môžu využiť aj vzdialenosť k Rakúskym hraniciam a vyraziť na lyže napríklad do Sternsteinu (20 km) alebo Hochfichtu (50 km). Samotná priehrada Lipno sa potom v najtvrdších mrazoch mení na korčuliarsku dráhu vedúcu až do Frymburku, ktorá je s dĺžkou 10 922 m dokonca zapísaná v Guinessovej knihe rekordov.

Kde budete spať?

Čaká na vás jeden zo 6 naozaj moderných, štýlovo zariadených apartmánov o ploche 50 m². K dispozícii budete mať všetko potrebné pre váš maximálny komfort - plne vybavenú kuchynskú linku s indukčnou doskou, rúrou, mikrovlnkou, umývačkou a chladničkou, obývaciu zónu s televíziou, vlastnú kúpeľňu, balkón a WiFi pripojenie. Apartmán pohodlne ubytuje až 4 osoby.

Na čom si pochutnáte?

Vďaka vlastnej kuchynke si kedykoľvek môžete pripraviť jedlo podľa vašej chuti. Zároveň je ale v okolí množstvo reštaurácií, ktoré stoja za návštevu, napríklad steakáreň H&M Restaurant (800 km), tradičná juhočeská Stodola Lipno (1,2 km), zážitková reštaurácia Molo Lipno ( 1,1 km) alebo útulná Lodenice Lipno (2,5 km).

Apartmány BD Lipno nad Vltavou

Apartmány BD Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou 219 , Lipno nad Vltavou
Česká republika

+420 721 975 887

bdapartmany@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
1,6 km
Zjazdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Plavba vyhliadkovou loďou

Plavba vyhliadkovou loďouTip na výlet

Cez leto to na Lipne žije! Využite možnosti prehliadnuť si jazero z paluby výletnej lode.

Po takmer 20 rokoch sa na Lipno vrátila lodná doprava a vyhliadkové lode. Vy si teraz môžete užiť okružné aj večerné plavby alebo sa len previezť medzi Lipnom a Frymburku.

Sezóna je zvyčajne od apríla do októbra (podľa počasia) a tešiť sa môžete na veľkú výletnú loď Adalbert Stifter a ďalšie dva zastávkové parníky.

Aquaworld Lipno
Aquaworld Lipno
Kráľovstvo lesa
Kráľovstvo lesa
Skiareál Lipno
Skiareál Lipno