Vydajte sa na dovolenku do Krušných hôr a ubytujte sa v Hoteli Sv. Hubert ***, ktorý leží v centre populárneho mestečka Boží Dar. Na dosah tak budete mať horu Klínovec (3 km) aj úchvatné Božidarské rašeliniská (1 km). Lyžiari zase ocenia, že na najbližšie zjazdovky sú vzdialené len pár stoviek metrov. Tešte sa na chutnú polpenziu, ale aj na bohaté možnosti výletov do prírody, za históriou či do 2 km vzdialeného Nemecka.

O ubytovaní

V samotnom centre obľúbeného krušnohorského mestečka Boží Dar nájdete Hotel Sv. Hubert ***, ktorý je ideálnym východiskovým bodom na potulky počas vašej dovolenky. Užite si turistiku či cykloturistiku za prírodnými aj historickými krásami. Na výlet môžete vyraziť aj do Nemecka, ktoré je vzdialené iba 2 km. A lyžovanie? Toho si tu užijete až až, ski areál Boží Dar nájdete len 300 m od hotela a ski areál Klínovec len 650 m.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 11 útulne zariadených izieb, ktoré majú možnosť prístelky či detskej postieľky. Každá izba má pohodlnú posteľ, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie a samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou či vaňou.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na chutnú polpenziu, ktorá sa podáva v hotelovej reštaurácii zariadenej v poľovníckom štýle - bufetové raňajky a jednochodové večere. Dať si tu môžete aj niečo dobré na obed. Na výber sú rôzne české a medzinárodné špeciality.

Hotel Sv. Hubert ***

Hotel Sv. Hubert ***

Boží Dar 22 , Boží Dar
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik je zadarmo
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Zastávka
55 m
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Krušných horách

Lyžovanie v Krušných horáchTip na výlet

Jedno z najnavštevovanejších českých pohorí je umiestnené na česko-nemeckej hranici, na severozápade Čiech a juhu nemeckého Saska. Sú ním Krušné hory a milovníci lyžovania, snowboardu, bežiek a ďalších zimných radovánok z Česka i Nemecka tu jazdia veľmi radi. Ako by aj nie, keď je tu na návštevu toľko skvelých lyžiarskych stredísk!

Kam sa v Krušných horách vydať za lyžovaním?

  • Ski areál Plešivec je synonymom pre moderné vybavenie a skvelé lyžiarske podmienky - očakávajte tu celkom až 10 km zjazdoviek!
  • Ski areál Potůčky ponúkne jednu 550 m dlhú zjazdovku, detský vlek, večerné lyžovanie, požičovňu vybavenia a snowpark s umelými prekážkami. Veľa muziky za málo peňazí.
  • O Skiareále Klínovec zase môžeme povedať, že ide o najväčšie lyžiarske stredisko v Krušných horách. Ponúka 6 lyžiarskych vlekov, moderný snowpark s U rampou aj detskú zjazdovku. Najväčšou pýchou je však trojkilometrová zjazdovka a 30 kilometrov upravovaných bežeckých tratí.
  • Ski Hamry, jedno z menších krušnohorských lyžiarskych stredísk, ponúkne 3 vleky, z čoho jeden je určený deťom. Pohodová rodinná lyžovačka je tu teda zaručená!
  • V Ski areáli Boží Dar - Neklid na vás vo výške 1 135 metrov čaká 5 zjazdoviek rôznych náročností, skvele vybavený snowpark a dychberúci výhľad na okolité hory.
Viac informácií
Ski areál Boží Dar - Neklid
Ski areál Boží Dar - Neklid
Lanovka na Klínovec
Lanovka na Klínovec
Skiareál Klínovec
Skiareál Klínovec