Chcete si užiť kúpeľný pobyt v Luhačoviciach? Tak to sa vydajte do Hotela Jurkovičův dům ****, ktorý vďaka jeho krásnej architektúre rozhodne neprehliadnete. Okrem izieb Superior vás čaká strava formou polpenzie alebo plnej penzie, neobmedzený vstup do bazéna, vírivky a sauny, k tomu potom ešte balíček 7 liečebných procedúr ako kúpele, masáže a obklady.

O ubytovaní

Hotel Jurkovičův dům *** je unikátny architektonický skvost, národná kultúrna pamiatka a najznámejšia dominanta priamo v srdci Luhačovíc – pri kúpeľnej kolonáde. K ďalším luhačovickým krásam to budete mať vďaka úžasnej polohe naozaj na dosah ruky - k prameňu Vincentka dôjdete za 2 minúty, k Bruselskej fontáne za 3 minúty, do kúpeľného parku Vodník potom za 5 minút... a to všetko v obklopení útulných kaviarničiek a udržiavaného, kúpeľného prostredia. Určite nevynechajte ani ďalšie lákadlá ako sú Hudobný pavilón, priehrada Luhačovice, jazierko lásky alebo napríklad Múzeum Luhačovického Zálesia.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Superior, a to buď v jednolôžkovej alebo dvojlôžkovej. Medzi vybavenie izby patrí televízia, WiFi pripojenie, telefón, minibar, trezor, nechýba ani posedenie a písací stôl. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, fénom a županom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podáva domáca i medzinárodná kuchyňa, vrátane špeciálneho diétneho menu pre osoby, ktoré ho zo zdravotných dôvodov vyžadujú. Tešte sa na raňajky a večere formou bufetu, v prípade obedov potom na výber z 5 jedál a šalátový bufet. Na poludnie sa potom podáva občerstvenie v podobe malej desiaty. Okrem reštaurácie tu nájdete aj lobby bar a terasu.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom relaxačnom a liečebnom centre nájdete vyhrievaný bazén (28–29 °C) s protiprúdom a tryskami, vírivku a tiež saunu. Samozrejmosťou je aj ponuka liečebných procedúr zahŕňajúca prírodné uhličité kúpele, masáže, zábaly, inhalácie a mnohé ďalšie. V objekte je k dispozícii aj lekár.

Hotel Jurkovičův dům ****

Hotel Jurkovičův dům ****

Lázeňské náměstí 109 , Luhačovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 100 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
0,7 km

Tipy na výlet

Luhačovice

LuhačoviceTip na výlet

Najobľúbenejšie moravské kúpele Luhačovice ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a vychutnávaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na vodnom bicykli alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejach a parkoch. Neodolateľné čaro mesto získalo vďaka súboru stavieb architekta Dušana Jurkoviča.

Čo patrí medzi skvosty Luhačovíc?

  • Jurkovičov dom a súbor ďalších stavieb v štýle ľudovej secesie.
  • Kúpeľný park
  • Kúpeľná kolonáda

Za relaxáciou zamierte do Mestskej plavárne Luhačovice alebo na pokojnú prechádzku k jazierku lásky. Za poznaním sa vydajte do Múzea luhačovického Zálesí.

Viac informácií
Luhačovická kolonáda
Luhačovická kolonáda
Luhačovické pramene
Luhačovické pramene
Mestská plaváreň Luhačovice
Mestská plaváreň Luhačovice