Sporthotel Tichá Orlice *** je ideálnym miestom pre aktívnu dovolenku. V tesnej blízkosti hotela objavíte uprostred krásnej prírody nájdete aquapark, na dosah budete mať aj Ski areál Přívrat, vzdialený len cca 10 km. Okrem hotelovej polpenzie vás čaká aj hodinová thajská masáž, vírivka alebo infrasauna. Pre deti je pripravený detský kútik.

O ubytovaní

Prírodný park Orlice, v ktorom sa zrekonštruovaný Sporthotel Tichá Orlice *** nachádza, chráni krásne riečne a nivné ekosystémy. Obdivovať ich môžete pešo, na bicykli a v zime aj na bežkách. Mestská pamiatková zóna Ústí nad Orlicí je od hotela vzdialená len 1,5 km.

Navštíviť môžete aj Andrlov Chlum s turistickou chatou, na ktorý vedie z Ústí krížová cesta. Rozhľadni na vrchole sa hovorí Strieborná krásavica. Na východ od mesta sa môžete výhľadom na panorámu Orlických hôr, Kralického Sněžníka i vzdialenejších Jeseníkov kochať zo zrúcaniny tzv. plášťového hradu Lanšperk bez veží z 13. storočia. V zime sa vydajte napríklad do ski areálu Přívrat, ktorý sa nachádza 15 km od hotela.

Kde budete spať?

Všetky izby Sporthotela Tichá Orlice *** sú vybavené vlastnou kúpeľňou, televíziou a WiFi pripojením.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej jedálni sa môžete tešiť na raňajky formou bufetu.

Kde budete relaxovať?

K dispozícii vám bude aj hotelové wellness s vírivkou a infrasaunou alebo priestranné a vybavené fitness. Vedľa hotela sú kryté tenisové kurty, bowling, aquapark, minigolf aj krytý bazén s relaxačným centrom a sauna. Novo Sporthotel Tichá Orlice *** ponúka tiež thajské masáže od rodených thajských masérok. A práve vy si budete môcť hodinovú thajskú masáž užiť.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí sa v reštaurácii chystá detské menu a než v pokoji dôjdete, vaše ratolesti sa zabavia v detskom kútiku alebo na ihrisku.

Sporthotel Tichá Orlice ***

Sporthotel Tichá Orlice ***

V Lukách 1362 , Ústí nad Orlicí
Česká republika

+420 465 322 764

manager@sporthotel-tichaorlice.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Zastávka
0,8 km
Zjazdovka
10,2 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Orlických horách

Lyžovanie v Orlických horáchTip na výlet

Nielen v lete, ale aj v zime sa v obľúbených Orlických horách deje plno skvelých vecí! Hlavne si tu môžete parádne zalyžovať či zasnowboardovať. V (minimálne) jednom z mnohých skiareálov nájdete to, čo vyhovuje presne vašim potrebám - či už to sú modré, alebo naopak čierne zjazdovky, výučbové hodiny lyžovania s inštruktorom, alebo napríklad zábava pre deti.

Kde si v Orlických horách najlepšie zalyžujete?

  • Ski centrum Říčky funguje už niekoľko dekád, napriek tomu neustále myslí na zlepšovanie a inovácie pre váš príjemnejší zážitok. Môžete si tu požičať všetko potrebné vybavenie, vylepšiť si techniku ​​v lyžiarskej a snowboardovej škole alebo sa vydať na niektorú zo vždy upravených bežeckých tratí.
  • V skicentre Deštné v Orlických horách si príde na svoje celá rodina. Dohromady 6 zjazdoviekrôznych náročností a celkovej dĺžke 4,5 km, snowpark s množstvom prekážok a skokov, lyžiarska škola, detské Yetti ihrisko či pravidelne upravované bežecké trate musia potešiť každého člena rodiny.
  • Lyžiarsky areál Na Špičáku má jednu miernu, 610 metrov dlhú zjazdovku, ktorá poskytuje ideálne podmienky na výučbu lyžovania aj dovolenku rodín s deťmi vďaka detskému ihrisku a sánkarskej dráhe.
  • Lyžiarsky areál a snowpark Sedloňov poteší začiatočníkov, ktorých nebaví dlho čakať v radoch a chcú lyžovať za málo peňazí, a to napríklad aj večer. Okrem požičovne a servisu lyží tu nájdete aj lyžiarsku školu.
  • Ski areál Peklák zase ponúka denne večerné lyžovanie na 800 metrov dlhej zjazdovke, ktorú obstaráva výkonný systém technického zasnežovania. Chváliť sa môže tiež skvelou dostupnosťou autom i vlakom.
Viac informácií
Ski areál + Bike Park Peklák
Ski areál + Bike Park Peklák
Ski areál Přívrat + PINGUin park
Ski areál Přívrat + PINGUin park
Ski centrum Říčky
Ski centrum Říčky