V Prahe sa bude páčiť každému - milovníkom pamiatok, dobrého jedla, odpočinku i nákupov. Ubytujte sa v Hoteli Three Crowns **** a užite si luxusné izby aj chutné raňajky formou bufetu. Dieťa do 6 rokov má pobyt s vami zdarma.

O ubytovaní

Hotel Three Crowns alebo čeksy U Tří korunek **** nájdete v samom srdci pražského Žižkova, veľmi blízko kaviarní s vynikajúcou dostupnosťou do centra.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe, ktorá je zariadená funkcionalistickým nábytkom a ďalšími dizajnovými prvkami. Nájdete tu WiFi pripojenie, satelitný TV, telefón, kávový/čajový set, stolík a vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia vás každý deň pohostí vynikajúcimi raňajkami. Lobby bar so zimnou a letnou záhradou ponúka široký sortiment českých a moravských vín 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Hotel Three Crowns ****

Hotel Three Crowns ****

Cimburkova 28 , Praha 3
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 400 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 490 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,9 km
Zastávka
50 m
Aquapark
15 km

Tipy na výlet

Praha

PrahaTip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií
Václavské námestie
Václavské námestie
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha
Zoo Praha a Botanická zahrada
Zoo Praha a Botanická zahrada