POZOR! Májový výpredaj je tu! S kódom 7NAVSETKO teraz získate akýkoľvek pobyt so zľavou 7 %. Akcia platí už len:

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Skiareál Skigebiet Nauders

V modernom tirolskom skiareáli Skigebiet Nauders čaká na nadšených fanúšikov zimných športov 75 kilometrov nádherných, vždy upravených zjazdoviek so všadeprítomným výhľadom na zasnežené alpské štíty. Skiareál ponúka vďaka svojej skvelej polohe medzi 1 400 a 2 750 metrami nad morom poriadnu nálož prírodného snehu (prípadne skvelé podmienky na umelé zasnežovanie). Milovníci zábavy určite nepohrdnú ani fantastickým Snow Parkom s mnohými prekážkami a ďalšou zábavou pre lyžiarov i snowboardistov.

V kombinácii s počtom snežných strojov znamená nadmorská výška regiónu Tirolsko plnú istotu snehu až do jari. Môžete si tak maximálne užíť lyžovanie na slnku v úžasnej tirolskej horskej scenérii. Nielen to - okrem neho si tu môžete tiež zájsť na bežky a prejsť až 70 km upravovaných trás. Špecialitou tohto skiareálu je sánkovanie, ale nie len tak hocijaké – vydajte sa na sánkach osem kilometrov dole do údolia po jednej z najdlhších prírodných sánkarských dráh v Tirolsku

Samozrejmosťou je aj vyžitie pre deti: detský svet Nauderix Kinderland, lyžiarska škôlka, detská reštaurácia, lesné zvieratká, zážitkové lesy, detské zábrany na zjazdovkách... Pre dospelých je tu dostačujúce množstvo barov a ďalšie après-ski zábavy.

Otváracia doba: sezóna od októbra do konca apríla

  • vo všedné dni 08:30–16:00 hodín
  • v soboty a nedeľa 08:30 – 17:00 hodín

Cenník skipasov: Ceny skipasov sa začínajú na 49 € za celodenné lyžovanie pre dospelého a 29,50 € pre dieťa.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: 

Tipy na výlet v okolí