Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Kudowa Zdrój: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Poľské mestečko Kudowa Zdrój s viac ako 600-ročnou kúpeľnou tradíciou leží čo by kameňom dohodil od českých hraníc. Srdcom mesta je kúpeľný park umiestnený v historickej budove z roku 1853 na úpätí hory Góra Parkowa. Kúpele sú hojne vyhľadávané predovšetkým vďaka celoročne priaznivej klíme a malebnému prostrediu s kolonádou a rozľahlým kúpeľným parkom. V meste sa nachádza mnoho príjemných cukrární so známymi poľskými zákuskami i reštaurácí, ktoré sú medzi turistami obľúbené napríklad smaženými pstruhmi.

Kúpele Kudowa-Zdrój Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Kúpele Kudowa-Zdrój patria medzi jedny z najväčších kúpeľov v okrese Kladsko. Kúpele sa nachádzajú uprostred zalesnených hôr a môžu sa pochváliť nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Sú ideálne na liečbu ochorení srdca a obehového systému, porúch trávenia, činnosti štítnej žľazy a množstvo ďalších zdravotných problémov.
Viac informácií

Aquapark Kudowa-Zdrój Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Navštívte aquapark Kudowa-Zdrój. Čakajú na vás tobogány, divoká rieka, sauna, vírivka aj trysky, ktoré namasírujú vaše stuhnuté svalstvo. Aquapark je v prevádzke od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00 hodín, cez víkendy a sviatky od 10:00 do 21:00 hodín.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 6 tipov

Kudowa Zdrój: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK