Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Bogács: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Termálne kúpele Bogács sa nachádzajú v severnom Maďarsku pri pohorí Bükk, ktoré je u nás známe ako Bukové hory. Návštevníci sem mieria predovšetkým kvôli obľúbenému kúpeľnému areálu a účinkom tunajších termálnych prameňov s teplotou 76 °C. V modernom aquaparku nájdete 9 bazénov, z toho 6 je napustených termálnou vodou s blahodárnymi účinkami na pohybový aparát a obehové ťažkosti. Bogács patrí medzi vychýrené vinárske oblasti, takže okrem kúpeľov tu nájdete veľa vínnych pivníc, kde sa pije predovšetkým tunajšie Egri Bikavér alebo Tokajské.

Termálne kúpele Bogács Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Termálne kúpele v maďarskom meste Bogács sľubujú okrem skvelej zábavy aj relax v liečivej vode. Miestny prameň obsahuje vápnik, horčík a ďalšie telu prospešné látky, ktoré pomáhajú pri reumatických problémoch, ťažkostiach s kĺbmi či v boji proti gynekologickým alebo kožným ochoreniam. V celoročne otvorených kúpeľoch môžete na seba nechať pôsobiť vodu v 4 termálnych bazénoch s teplotou vody okolo 35 - 37 °C, v letnej sezóne sa môžete tešiť až na 9 bazénov - 6 termálnych, jeden plavecký a dva detské s atrakciami aj pre tých najmenších. Deti obzvlášť potešia aj tobogány a šmýkačky. Medzi tie najobľúbenejšie patria 20 m dlhý tobogán “Spacehole” s lievikovým koncom či “Wawe slide” - obojstranná šmýkačka, po ktorej sa budete kĺzať tam a zase späť až do výšky 9 metrov.

Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 1 tipov

Bogács: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK