Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Lednice a Valtice: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Lednicko-valtický areál je unikátny krajinný komplex s rozlohou 283 km², zapísaný na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Považuje sa za najrozsiahlejšie človekom vymodelované územia v Európe a možno aj na svete. Množstvo kultúrnych a prírodných pamiatok môžete objavovať pešo alebo zo sedadla bicykla na mnohých turistických trasách. Najvýznamnejšími historickými pamiatkami sú zámky Lednice a Valtice. Ďalej sa v areáli nachádza mnoho roztrúsených drobných stavieb, napríklad Apollónov chrám, Belvedér, Hraničný zámoček alebo Janov hrad. Okrem toho sú tu tiež archeologické náleziská a mnohé prírodné unikáty ako Jazierko Kutnar či Františkov rybník.

Lednicko-valtický areál Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Pre všetkých milovníkov **zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál**, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Ide o najrozsiahlejší krajinný celok v Európe a je od roku 1996 zapísaný ako súčasť svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO. **Čo patrí medzi skvosty Lednicko-valtického areálu?** - Zámok Lednice - Zámok Valtice - Janův hrad Okrem krásnych zámkov s udržiavanými zámockými záhradami sa môžete vydať k **Minaretu** a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež **Apollonov chrám, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámoček, Obelisk a Rendes-vous**.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 1 tipov

Lednice a Valtice: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK