Oblíbené 0
Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.
  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Presulis Hideaway Apartments & Restaurant

Prösels 10, Völs am Schlern, Taliansko (Zobraziť na mape)
Seiser Alm, Južné Tirolsko, Taliansko
Vinársky pivničný priestor, Presulis Hideaway Apartments & Restaurant, Völs am Schlern, Taliansko
Presulis Hideaway Apartments & Restaurant, Völs am Schlern, Dolomity, Taliansko
Sauna s výhľadom, Presulis Hideaway Apartments & Restaurant, Völs am Schlern, Taliansko

Ponuky hotela

Práve v predaji pre Presulis Hideaway Apartments & Restaurant

O hoteli

O ubytovaní

Presulis Hideaway Apartments & Restaurant nájdete v idylickej lokalite Prösels, len pár minút od dedinky Völs am Schlern v talianskom Južnom Tirolsku. Hotel sa nachádza v pokojnej polohe s nádherným výhľadom na hrad Prösels a majestátne Dolomity, ktoré sú zapísané na zozname UNESCO. Táto oblasť je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj, oddych uprostred prírody a zároveň aktívnu dovolenku v každom ročnom období.

Milovníci horskej turistiky a cyklistiky ocenia blízkosť Seiser Alm, najväčšej vysokohorskej lúky v Európe s desiatkami kilometrov značených trás. Vyberte sa na výlet k masívu Schlern, na vyhliadkové body Rosengarten alebo objavujte malebné alpské pastviny a krištáľovo čisté horské potoky.

V okolí nájdete aj jazero Völser Weiher, ktoré v lete láka na kúpanie a oddych s výhľadom na hory. Za kultúrou a históriou vyrazte do neďalekého Bolzana, hlavného mesta Južného Tirolska, kde môžete navštíviť Archeologické múzeum so slávnou múmiou Ötziho, alebo do Brixenu s jeho pôvabným historickým centrom a katedrálou.

Zimné obdobie mení okolie na raj pre lyžiarov a milovníkov zimných športov. Lyžiarska oblasť Seiser Alm a Gröden ponúka viac ako 175 km perfektne upravených zjazdoviek všetkých náročností, ktoré sú súčasťou rozsiahleho lyžiarskeho regiónu Dolomiti Superski. K dispozícii sú aj trate pre bežkárov, zimné turistické chodníky a možnosti sánkovania.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa večer vydáte na rafinovanú kulinársku cestu medzi charakteristickými chuťami alpského regiónu a ľahkosťou stredomorských špecialít. Jedlá sa pripravujú z starostlivo vybraných kvalitných surovín a podávajú sa v príjemnom prostredí s dôrazom na autentickosť a chuťový zážitok.

Na požiadanie si môžete vychutnať aj degustácie vín v štýlovo zariadenom historickom vinárstve Fumoir. Ochutnať môžete vybrané juhotirolské, talianske aj zahraničné víno za sprievodu odborného výkladu a príjemnej atmosféry s krbom.

Kde budete relaxovať?

V hoteli vás čaká priestor na relaxáciu s celoročne vyhrievaným vonkajším infinity bazénom s teplotou vody 33 °C a nádherným výhľadom na hrad Prösels a Dolomity. Pri bazéne nájdete dostatok ležadiel, kde si môžete v pokoji užívať slnko a horskú krajinu.

Oddych pokračuje v hotelovom wellness centre, kde sa môžete prehriať vo fínskej saune, oddýchnuť si v parnom kúpeli alebo vyskúšať infračervenú kabínu. Po saunovaní poslúži na osvieženie ľadopád a potom sa môžete uchýliť do oddychovej miestnosti s krbom a čajovým kútikom, ktorá nabáda na pohodlné leňošenie. Dopriať si môžete aj rôzne druhy masáží.

Niečo naviac

V letných mesiacoch si môžete požičať bicykle a vydať sa objavovať malebné okolie Völs am Schlern po okolitých lesných chodníkoch a alpských lúkach. Pre tých, ktorí chcú zostať aktívni aj počas dovolenky, je k dispozícii malé fitness centrum vybavené bežeckým pásom, eliptickým trenažérom a posilňovacou stanicou.

Presulis Hideaway Apartments & Restaurant

Adresa:

Presulis Hideaway Apartments & Restaurant
Prösels 10
Völs am Schlern, Taliansko

Prevádzkuje spoločnosť:
A Travel Factory GmbH IČ: 02849160219 CIN: IT021031B49BSVSVM3

Kontakty:

Tel.: +421 233 006 990
E-mail: info@travelking.sk
Check In: od 15:00
Check Out: do 10:30

Domáci maznáčik zakázaný
Parkovanie zdarma - podľa dostupnosti
Bezbariérovosť čiastočná

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Baby friendly
Minibar
Fén
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra 1,4 km
Zastávka 0,2 km
Aquapark 39 km
Zjazdovka 13,5 km
Bežkovanie 24,5 km

Tipy na výlet

QC Terme Dolomiti

QC Terme Dolomiti

Úžasné termálne kúpele si užijete v Dolomitoch neďaleko mestečka Pozza di Fassa v Trentine. Vďaka kombinácii wellness procedúr a okolitej horskej prírody sa rýchlo dostanete do fyzickej a duševnej pohody. Areál kúpeľov ponúka niekoľko druhov sáun, hydromasážne vane pod šírym nebom, vodopády s chromoterapiou a muzikoterapiou, turecké kúpele aj soľnú komoru.

Vzdialenosť od hotela
17 km (Zobraziť na mape)
Val di Fassa

Val di Fassa

18 km Viac informacií
Južné Tirolsko

Južné Tirolsko

26 km Viac informacií

Časté otázky

Koľko stojí pobyt v ubytovaní Presulis Hideaway Apartments & Restaurant?
Presulis Hideaway Apartments & Restaurant ponúka rôzné varianty pobytov so službami - cena je od 135 €.
V akom čase je možné vykonať check in a check out?
Check in: od 15:00, Check out: do 10:30
Je možné ubytovanie Presulis Hideaway Apartments & Restaurant navštíviť s domácim maznáčikom?
Nie.
Je pri tomto ubytovaní k dispozícii parkovanie?
Parkovanie: zdarma - podľa dostupnosti
Je v ubytovaní Presulis Hideaway Apartments & Restaurant k dispozícii bazén?
Áno, v ubytovaní je k dispozícii vonkajší bazén.
Je tu k dispozícii wellness?
Áno, v ubytovaní je k dispozícii Sauna, Možnosť procedúr, Wellness.
Aké sú zaujímavé miesta v okolí ubytovania Presulis Hideaway Apartments & Restaurant?
V okruhu 20 km od ubytovania odporúčame navštíviť tieto zaujímavé miesta a oblasti: QC Terme Dolomiti, Val di Fassa
Hore
0 / 10 headline.discount-listing-review-rating--5