Penzion Eden (Jeseníky)

Penzion Eden (Jeseníky)

Malá Morávka 252, Malá Morávka
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
LEVI, spol. s.r.o. IČ: 15526119


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
malé plemená 350 Kč/noc a stredné a veľké plemená 450 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
0,5 km
Bežkovanie
1 km

O ubytovaní

Penzión Eden je ideálnou základňou na objavovanie Jeseníkov. Nachádza sa v Karlovom pod Pradědem, ktorý je súčasťou obce Malá Morávka. Penzión je ideálny hlavne kvôli ľahkej dostupnosti k lyžiarskym vlekom.

Najbližšie stredisko je Ski areál Myšák (500 m) so zjazdovkami o celkovej dĺžke 2,5 km. Poriadnu porciu lyžovania si môžete naložiť na prepojených zjazdovkách Ski Arény Karlov (1 km). Centrum ponúka 12 km zjazdoviek a niekoľko pohodlných sedačkových lanoviek. Tešiť sa môžete na večerné lyžovanie, meranie rýchlosti aj snowpark.

Fanúšikovia turistiky si prídu na svoje počas zdolávania neďalekých vrchov. Ľahko dostupná je hora Kopřivná (3,3 km). Nad údolím sa tiež týči Malý máj (5,1 km) a veľmi pekný výhľad sa vám naskytne z Klobouka (5,5 km).

V Malej Morávke je možné tiež navštíviť múzeum Kapličkový vrch (2,1 km), ktoré vás prevedie spôsobmi miestneho obyvateľstva naprieč dejinami alebo sa prejdite po okolí a pokochajte špecifickou horskou architektúrou. Najlepším príkladom je kultúrna pamiatka „venkovský dům“ v Malej Morávke s číslom popisným 149 (3,8 km).

Kde budete spať?

Spať budete v moderne vybavenej izbe štandard, ktorá je trojlôžková a ideálne na pobyt s dieťaťom. Vo výbave nájdete pohodlné dvojlôžko a jedno samostatné lôžko aj televíziu. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno vás budú čakať chutné raňajky formou bufetu. Servírované večere sú podávané formou troch chodov (polievka, výber dvoch hlavných jedál, šalát, zákusok) a budú príjemným zakončením dňa stráveného na túre, zjazdovke alebo športovisku. K dispozícii bude tiež káva, čaj a džús.

Tipy na výlet

Jeseníky
Jeseníky
Priessnitzove kúpele Jeseník
Priessnitzove kúpele Jeseník
Karlova Studánka
Karlova Studánka