Hotel Slunný dvůr ***

Hotel Slunný dvůr ***

Priessnitzova 458/8, Jeseník
Česká republika

+420 777 453 791

recepce@hotelslunnydvur.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,7 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
8 km

O ubytovaní

Hotel Slunný dvůr *** sa nachádza len 300 m od slávnych Priessnitzových kúpeľov v meste Jeseník. Príďte si oddýchnuť do hlbokých lesov CHKO Jeseníky s mnohými rozhľadňami, jaskyňami a krásnymi horskými hrebeňmi, na ktoré dohliada Praděd (1 491 m n. m.). Blízke okolie hotela je späté najmä s Vincenzom Priessnitzom, nezabudnite sa preto pozrieť po jeho odkazoch v Múzeu Vincenza Priessnitza (290 m) či Preisnitzovej hrobke (550 m), prejsť sa po kolonáde (700 m) či Balneoparku (1 km). K najbližšej zjazdovke to navyše budete mať len 550 m.

Kde budete spať?

Izba Superior je vybavená moderným nábytkom - manželskou posteľou a skriňou. Ďalej tiež posedením, televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou a uterákmi. Izba ponúka tiež možnosť prístelky formou rozkladacieho gauča a je tak ideálna aj pre rodiny.

Apartmán Suite je priestranný a rozdelený na dve miestnosti. Prvá z nich je spálňa s manželskou posteľou, druhá je potom obývacia izba s jedným lôžkom a rozkladacím gaučom, ktorá je ideálna ako prístelka. Celkom teda izba ubytuje až 4 osoby. Samozrejmosťou je aj kúpeľňa, televízia, WiFi pripojenie a nechýba ani výhľad na okolité hory a pohodlné posedenie.

Apartmánové LUXURY štúdio s perličkovou vaňou je najluxusnejším a najkomfortnejším variantom. Ide o úplne nový apartmán, ktorý leží 5 m od hlavnej hotelovej budovy. Užijete si tu teda dostatok súkromia aj privátnu relaxáciu, a to vďaka perlivej vani. Medzi ďalšie vybavenie patrí manželská posteľ, podlahové vykurovanie, LCD televízia, WiFi pripojenie, vlastný minibar a vinotéka.

Na čom si pochutnáte?

Do príjemnej hotelovej reštaurácie s letnou terasou sa môžete tešiť na poctivú polpenziu. Miestni kuchári sú majstrami v príprave špecialít z hovädzieho a bravčového mäsa s rôznorodými omáčkami, ale aj vynikajúcich múčnikov a ľahkých šalátov. Svoje chuťové poháriky potešíte tiež návštevou baru a vinotéky.

Kde budete relaxovať?

Po návrate z výletu na Praděd alebo bližší Šerák môžete uvoľniť svoje namáhané svalstvo priamo v hoteli - v novom modernom wellness centre s bazénom, vírivkou, fínskou a parnou aromu saunou.

Cestujete s deťmi?

Ak sa do Jeseníkov chystáte s deťmi, uvítate pri hoteli detské ihrisko s preliezačkami a šmýkačkami.

Niečo naviac

Využite viacúčelového športové ihrisko na futbal, volejbal, nohejbal, bedminton alebo pétanque priamo pri hoteli.