Vydajte sa do Karlových Varov a ubytujte sa priamo v centre tohto krásneho mesta. V Hoteli La Bohemia **** na vás čakajú komfortné izby s kávovarom či varnou kanvicou, tešiť sa môžete aj na raňajky formou bufetu.

Overené Travelkingom

“V Hoteli La Bohemia som si pripadal, akoby som sa vrátil do minulosti, do obdobia baroka s jeho krásnymi freskami, nábytkom aj interiérom. Z balkóna som mal navyše krásny výhľad na promenádu. Pobyt by som odporučil každému, kto má rád rozhľadne - len kúsok od hotela som ich navštívil hneď niekoľko. Blízko je aj niekoľko prameňov liečivej minerálnej vody. Do kanistra si ju síce nabrať nemôžete, ale kto by odolal a nenaplnil si aspoň pár fľaštičiek.” Prečítajte si celú recenziu

Jozef Benovič - Obchodný tím
Osobne overené v: Februári 2022

O ubytovaní

Hotel La Bohemia **** nájdete priamo v srdci vychýrených kúpeľov - Karlových Varov, a to rovno naproti Vřídelní kolonády. Budete to mať teda kúsok aj ku všetkým ďalším minerálnym prameňom, okolitým reštauráciám a kaviarňam a množstvu ďalších lákadiel Karlových Varov. Hotel bol otvorený v roku 2019 potom, čo prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zachoval si však svoj historický ráz a kochať sa tu môžete pozlátenými schodmi, jedinečnými oknami aj štukmi na stropoch.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 20 izieb. Na výber sú jednolôžkové alebo dvojlôžkové (so spoločným lôžkom alebo oddelenými lôžkami), a tiež niekoľko apartmánov s kuchynkou. Všetky izby sú vybavené setom na prípravu kávy a čaju, televíziou, trezorom, WiFi pripojením, posedením, šatníkovou skriňou a tiež kúpeľňou so sprchou a fénom. V niektorých izbách na vás čaká tiež minibar, papuče alebo písací stôl.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia je otvorená len počas raňajok (8:00 - 10:30 hodín). V útulnom prostredí si tu pochutnáte na jedle formou bufetu - vyberú si milovníci sladkých, slaných i zdravých raňajok.

Hotel La Bohemia ****

Hotel La Bohemia ****

Stará Louka 375/2 , Karlovy Vary
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
20 m
Vzdialenosť od kúpeľov
1,5 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove VaryTip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržná kolonáda
  • Mlynská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelná kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Tržná kolonáda
Tržná kolonáda