Užite si dovolenku na Zlínsku v Uherskom Brode, ktorý je od slovenských hraníc vzdialený len 25 km. Ubytovaní budete v Hoteli Palmira ***, z ktorého to budete mať kúsok ku všetkým lákadlám, aké mesto ponúka. V cene máte raňajky či polpenziu, zľavu do blízkeho aquacentra Delfín a tiež umývanie vozidla v Autoumyvárni.

O ubytovaní

Hotel Palmira *** nájdete v Uherskom Brode, ktorý je známy ako mesto Jána Amosa Komenského. Vyrazte na námestie, do Dominikánskeho kostola, krásneho chrámu, múzea, planetária či moderného aquaparku Delfín. Na výlet sa vydajte napríklad na zámok Nový Světlov (13 km) či Buchlovice (26 km). Na dosah je tiež Uherské Hradiště a Zlín.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 13 dvoj a trojlôžkových izieb s televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v budove hotela je k dispozícii bistro, kde sa každé ráno podávajú raňajky formou bufetu či ako raňajkové menu (podľa obsadenosti). Vychutnať si tu môžete tiež obed či večeru.

Slovácko Tip na výlet

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických i kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednom z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Čo nevynechať pri návšteve Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámok Buchlovice
  • pútnické miesto Velehrad

Vydajte sa aj do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradišťa alebo Veselí nad Moravou. V Starém Měste navštívte Pamätník Veľkej Moravy a unikátnu Kovozoo.

Viac informácií

Hotel Palmira ***

Vlčnovská 468, Uherský Brod
Česká republika

+420 601 202 202

hotel.palmira@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zástavka
80 m
Aquapark
0,3 km
Zjazdovka
23 km