Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Harkány: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Kúpeľné mesto Harkány so stredomorským podnebím leží na juhozápadnom cípe Maďarska. Nájdete tu liečebné kúpele a letné kúpalisko Štrand s viac ako 200 ročnou históriou. Unikátom tunajších kúpeľov je zvláštna mierne termálna voda s obsahom plynu karbonylsulfidu, ktorý sa v tomto skupenstve nachádza iba tu a nikde inde vo svete. Podstatnou súčasťou je tiež síra. Síce vábne nevonia, ale má mimoriadne liečivé účinky, hlavne na pohybový aparát. V meste Harkány sa nachádza množstvo architektonických pamiatok z čias nadvlády Turkov či Rimanov, múzeí i mešít so štíhlymi minaretmi. Úchvatná je tiež tunajšia katedrála.

Termálne kúpele Harkány Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Termálne kúpele Harkány sú vychýrené hlavne pre svoju svetovo **unikátnu liečivú vodu**, ktorá už pomohla mnohým návštevníkom pri liečbe reumatických, pohybových, gynekologických či kožných ochorení. Príďte si aj vy oddýchnuť do **vonkajších i vnútorných bazénov** s vodou obsahujúcou vzácny karbonylsulfid, ktorý bol objavený práve v tejto lokalite. V celoročne otvorených kúpeľoch vás čaká oddych v **relaxačných bazénoch**, nechýba tu tiež **plavecký, zážitkový či detský bazén** so **šmýkačkami či toboganmi**. O zábavu sa postarajú tiež ihriská priamo v areáli kúpeľov.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 1 tipov

Harkány: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK