Romantické prekvapenie alebo darček pre rodičov?

Chcete darovať niečo, čo dotyčnej osobe vyčarí úsmev na tvári, ale nie ste si istí aký dar by bol ten najlepší? Darčekový kupón na pobyt či zájazd poteší partnera, rodičov, starých rodičov i deti . Je vhodný pre každú príležitosť a poukaz na zážitky, ktoré si obdarovaný privezie z cesty, je originálnou príležitosťou, ako venovať niečo netypického.

Ako na to?

Jednoducho si vyberte zvolenú hodnotu darčekového kupónu, zakúpte ho a my vám ho pošleme elektronicky alebo tlačený na vašu adresu.

Ako kupón vyzerá?

Darčekový kupón vám môžeme poslať elektronicky alebo poštou. V prípade, že budete chcieť jeho tlačenú verziu (za príplatok), zaškrtnite možnosť zaslania darčekového kupónu v objednávke. My následne kupón vytlačíme, zalaminujeme, vložíme do krásnej obálky z ručne vyrobeného papiera a ako správny darček ho previažeme ozdobnou stuhou. Možnosť tlačeného kupónu môžeme na základe mnohých kladných ohlasov odporučiť. Na kupóne potom nájdete jeho hodnotu a tiež špeciálny kód, ktorý obdarovaný potrebuje pre zakúpenie pobytu.

Prečo je darčekový kupón skvelou voľbou?

  • Poteší úplne každého - mamičku, dedka alebo napríklad vašu drahú polovičku, pretože si pobyt vyberú presne podľa svojich predstáv.
  • Väčšina našich pobytov je určená pre dve osoby, nemusíte sa preto báť, že by išiel obdarovaný na dovolenku sám, alebo že by musel míňať veľa peňazí za ďalšiu osobu.
  • Hravo vyrieši všetky vaše starosti s vymýšľaním darčekov.
  • Vyhnete sa preplneným obchodom či frontám, náš kupón zakúpite v priebehu chvíľky v pohodlí domova.
  • Zaručene budete tým najoriginálnejším nákupcom darčekov!

Kupón už som daroval/a, čo ďalej?

  • Akonáhle váš najbližší dostane darčekový kupón, stačí, aby si vybral pobyt podľa svojich predstáv z našej ponuky. V druhom kroku objednávky potom zadá špeciálny kód, ktorý nájde na darčekovom kupóne. Cena objednávky sa následne zníži o hodnotu kupónu.
  • Obdarovaný sa nemusí obmedzovať ani do výšky hodnoty kupónu, ak si bude chcieť zakúpiť drahší pobyt, jednoducho len doplatí zvyšnú sumu.
  • Ak si obdarovaný vyberie pobyt nižšej hodnoty než je výška darčekového kupónu, rozdiel medzi cenou darčekového kupónu a cenou dovolenky prepadá a nie je možné ho vyplatiť či previesť na kredity.