• Maznáčik zadarmo

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Obľúbený hotel v kúpeľných Piešťanoch

Novo zrekonštruovaný Medical Wellness Hotel Máj *** nájdete v srdci Piešťan v pokojnom prostredí neďaleko rieky Váh a kúpeľného ostrova. Komfortný hotel je ideálny pre pobyt párov, seniorov, ale aj rodín s deťmi. Celý hotel je bezbariérový a panuje tu rodinná atmosféra. O jeho obľúbenosti svedčí aj fakt, že býva na mesiace dopredu vypredaný.

Dvojlôžkové izby sú príjemne zariadené, nechýba pohodlná posteľ, satelitná televízia, telefón, WiFi pripojenie, trezor a chladnička. V lete príde vhod tiež ventilátor a balkón s posedením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC a fénom. Na vyžiadanie je možné na izbu umiestniť prísavné madlá, stupienok k vani a ďalšie vybavenie pre hostí so zníženou pohyblivosťou. Niektoré izby majú možnosť prístelky či umiestnenia detskej postieľky.

Za príplatok sa ubytujte v priestrannej izbe XXL (Junior Suite) s predsieňou a gaučom, ktorý poslúži ako prístelka pre 2 deti alebo 1 dospelú osobu, alebo v modernom hotelovom apartmáne.

Chutná strava v hotelovej reštaurácii

V hoteli nechýba reštaurácia, kde sa podáva chutná a bohatá strava. Raňajky formou teplého a studeného bufetu a podávajú sa od 7:00 do 9:30 hodín, cez víkend potom ešte dlhšie. Pochutnáte si napríklad na vajciach na rôzne spôsoby, údeninách, syroch, sladkom i slanom pečive a nechýba ani čerstvé ovocie, cornflakes a jogurty. Radi vám však pripravia aj palacinky, kaše a ďalšie dobroty.

V reštaurácii si môžete dopriať tiež obed à la carte, alebo si priplatiť za plnú penziu, v ktorej si obed vyberiete z menu zo 6 jedál. Večere sa podávajú od 17:45 do 20:00 hodín a vyberiete si zo 6 jedál, najčastejšie je na výber jeden pokrm s mäsom, potom bez mäsa, s hydinou, s rybou, diétny pokrm a sladké jedlo. Dohodnúť sa môžete aj na diétnom stravovaní podľa potreby.

Na kávu či niečo dobré zájdite do kaviarne, kde sa pravidelne usporadúvajú tanečné večery.

Wellness s bazénom a ponuka takmer 50 procedúr

V hotelovom wellness si užijete relaxáciu v krytom bazéne (32 °C), vírivke, saune či soláriu. K dispozícii je tiež slnečná terasa. Okrem toho si môžete vybrať z takmer 50 liečebných, relaxačných a skrášľovacích procedúr. K dispozícii sú tu pre vás skúsení fyzioterapeuti, maséri, ale aj kozmetička, kaderníčka či pedikérka.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jan S.)

Strava, wellness, ubytování a ochotný personál - vše super. Krásné procházky podél Váhu a přehrady, Lázeňském ostrově s pitnou kůrou z místních pramenů. Výlet na Čachtický hrad nebo hrad Bekov.

Vynikajúce (Božena E.)

Lepší než jsem čekala, ubytování bez připomínek, strava dobrá a pestrá, personál ochotný, služby také v pořádku.

Vynikajúce (Helena A.)

Vše bylo v pořádku.