• Domáci maznáčik 9 €/pobyt

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Nezabudnuteľná dovolenka v Nízkych Tatrách

Nízke Tatry sú nevyčerpateľným zdrojom zábavy, krásnej prírody a športového vyžitia. Užite si pobyt v Hoteli Ostredok ***, ktorý sa nachádza v centre turistického strediska Jasná.

Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách alebo apartmánoch s možnosťou umiestnenia až dvoch prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC), TV/SAT, telefón a možnosť pripojenia k WiFi. Tešte sa na bohatú polpenziu plnú slovenských, talianskych a medzinárodných chutí.


Celoročný relax vo wellness a ďalšie vyžitie

Odhoďte každodenný stres v parnej alebo fínskej saune, infrasaune alebo vo vonkajšej vírivke, ktorá skvele uvoľní vaše namáhané svaly. Hotelové wellness ponúka širokú škálu procedúr a masáží, z ktorých si vyberie úplne každý.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Václav S.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Nemám žádné připomínky. Hotel doporučuji.

Skvelé (Róbert N.)

Prostredie pekné. Strava výborná. Personál príjemný. Ubytovanie dobré. Len wellness o ničom, natlaceny šiesti vo vyrivke. Všetko bolo v poriadku akurát sme nedostali Liptov región card.

Vynikajúce (Pavel S.)

Prostředí hotelu perfektní, popis přesně odpovídal nabídce, vše co bylo na koponu jsme obdrželi. Strava dobrá, wellness výborný. Personál milý a ochotný