O ubytovaní

Nízke Tatry sú nevyčerpateľným zdrojom zábavy, krásnej prírody a športového vyžitia. Užite si pobyt v Hoteli Ostredok ***, ktorý sa nachádza v centre turistického strediska Jasná. K mnohým krásnym vyhliadkam či prírodným úkazom to budete mať pár krokov, k rozhľadni Ostredok sa dostanete za 4 minúty chôdze, k Náučné chodníku Demänovská dolina za 6 minút a ku krásnemu Vrbickému plesu za 10. Slávne Demänovské jaskyne, ktorých návštevu nesmiete vynechať, sú potom vzdialené 4 a 6 km. V zime to k lyžiarskym vlekom budete mať čo by kameňom dohodil, lyžiarske stredisko Jasná sa nachádza len 500 m od hotela. A za relaxom sa stavajte do 17 km vzdialenej oázy zábavy a oddychu, Aquaparku Tatralandia

Kde budete spať?

Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách alebo apartmánoch s možnosťou umiestnenia až dvoch prísteliek. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, satelitnú TV, telefón a možnosť pripojenia k WiFi.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na bohatú polpenziu plnú slovenských, talianskych a medzinárodných chutí.

Kde budete relaxovať?

Odhoďte každodenný stres v parnej či fínskej saune, infrasaune alebo vo vonkajšej vírivke, ktorá skvele uvoľní vaše natiahnuté svaly. Hotelové wellness ponúka veľkú škálu procedúr a masáží, z ktorých si vyberie úplne každý.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Milan B.) ( - Česko)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Milý a vstřícný personál, jídlo výborné a k tomu jsme měli i štěstí v tom, že vyšlo počasí. Opravdu nevšední zážitek. Určitě se do hotelu OSTREDOK ještě někdy vrátíme.

Vynikajúce (Miroslav Š.) ( - Slovensko)

Zodpovedalo popisu. Výlet Prosiecka dolina.

Vynikajúce (Dominika F.) ( - Slovensko)

Každému odporúčam.. Milí personál, ochotný ci recepcia alebo v reštaurácii.. Jedlo bolo fakt výborne, varili take domáce jedla.. Treba ísť na Chopok stojí to za to