• Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Luxusný hotel s neobmedzeným wellness

Ak hľadáte perfektné miesto na oddych, Nádas Tó Park Hotel ***superior ponúka všetko, čo potrebujete. Hotel má vo svojom rozsiahlom areáli okrem iného aj lanový park alebo jazero.

Ubytujete sa v jednej z 37 moderných izieb vybavených LED TV, trezorom, klimatizáciou a kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a vyspíte sa v protialergénnych lôžkovinách. V reštaurácii si vychutnáte maďarské i medzinárodné špeciality počas bohatých raňajok alebo polpenzie.

Vrcholom odpočinku počas pobytu je neobmedzený vstup do hotelového wellness. K dispozícii je tu vnútorný zážitkový bazén, vírivka, fínska, bio a infrasauna a parná kabína. Všetko je nové a moderné, krásnu atmosféru navyše dopĺňa výhľad na okolitú prírodu a jazero.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Barbora S.)

Hotel je veľmi dobre situovaný. Nerušila nás doprava. Popis zodpovedal do bodky pobytu, dostali sme všetko až na tú jednu limonádu zadarmo. K večeri si bolo treba priplácať za nápoje. Wellness bol úžasný, všetko pekné čisté.. Výhľad na jazero. Personál bol príjemný, ohľaduplný a určite by som tento hotel odporučila. Hotel je približne 30 km od Budapešti, takže o výlety je postarané. :)

Vynikajúce (Ivona J.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo i s wellnessem. Jídlo bylo super až na 2 lidi z personálu z restaurace. Čekali jsme 20 minut aby přišli, ze chceme zaplatit. Ale jinak hotel, pokoje, wellness - super :).

Vynikajúce (Andrea R.)

Všechno bylo krásné, hotel, pokoje, prostředí. Jídlo vynikající, personál ochotný a příjemný. Na výlet jsme jeli do Budapešti a vybrali jsme si cestu vlakem, taky dobrý.