Štýlový boutique hotel, trojhviezdičková Villa Rozmarýn, ponúka gurmánsky pobyt len 10 km od Mariánskych Lázní. Pekne na pokojnom predmestí si užijete každodenné raňajky formou bufetu, degustačnú večeru pri sviečkach, ktorá sa podáva v piatok, a ďalej tiež neobmedzenú konzumáciu čaju.

O ubytovaní

Krásny boutique hotel Villa Rozmarýn *** nájdete len 10 km od Mariánskych Lázní, v dedinke Chodovská Huť. Keď sa vydáte do Mariánskych Lázní, nezabudnite zájsť k hlavnej kolonáde s liečivými prameňmi a Spievajúcej fontáne. Okrem týchto miest tu však nevynechajte ani Mecséryho vyhliadku či Oboru Hvozd. Okrem návštevy tohto kúpeľného mesta sa vyberte tiež na zámok Kynžvart (12 km), do mesta Cheb (32 km) alebo do Slavkovského lesa (32 km). Priamo v Mariánskych Lázňach potom nájdete tiež zjazdovku (iba 10 km od Villy Rozmarýn) i bežkárske dráhy.

Kde budete spať?

Priestranné izby sú zariadené veľmi komfortne. Kobercom, vlastným nábytkom, LCD televízorom, minibarom (na požiadanie za poplatok) a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii vo Ville panuje skvelá atmosféra vďaka krbu. Užijete si tu ale úplne skvelé pokrmy medzinárodnej kuchyne pripravené podľa najvyšších štandardov. Raňajky sa podávajú každé ráno formou bufetu. Odporúčame vyskúšať aj špeciálnu degustačnú večeru pri sviečkach.

Villa Rozmarýn ***

Villa Rozmarýn ***

Chodovská Huť č.p. 2 , Chodovská Huť
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
11 km
Zastávka
10 m
Zjazdovka
12,3 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Spievajúca fontána
Spievajúca fontána
Slavkovský les
Slavkovský les
Zámok Kynžvart
Zámok Kynžvart