Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Polostrov Hel

Dlhé piesočné pláže, ktorých brehy obmývajú Baltské more a Pucký záliv, dlhé cyklotrasy a dolovenkový raj bez priehrští turistov - to je polostrov Hel. Ide o 35 kilometrov dlhý pás pieskových dún, ktorý vznikol pôsobením morských prúdov a vetra. Nachádza sa v severovýchodnej časti Poľska a je skvelým miestom na jedno- i viacdenný výlet, najmä ak ste na dovolenke v Gdansku, Gdyni alebo v Sopotu. Do mestečka Hel sa dá dostať aj trajektom, ktorý vyráža z Gdanska, alebo potom autom cez Władysławowo.

Čo robiť na Helu?

 • Vyrazte naprieč ostrovom na bicykli. Celým polostrovom vedie príjemná, udržiavaná cyklotrasa - pôjdete hlavne po rovine, tiahlymi borovicovými lesmi, a teda ju bez problémov zvládnu aj rodiny s deťmi.
 • Navštívte Fokarium, záchrannú stanicu pre tulene, v ktorej sa odborný personál stará o zranené a choré tulene. V dopoludňajších hodinách navyše prebieha aj ich kŕmenie.
 • Máte radi vodné športy ako paragliding, windsurfing alebo napríklad jazdu na vodných skútroch? Skvelé podmienky pre tieto športy nájdete najmä na strane pri Baltskom mori.
 • Ak milujete históriu, určite nepohrdnete ani Múzeom morského rybárstva (Múzeum Rybołówstwa Morskiego) s rozhľadňou alebo Múzeom obrany pobrežia (Múzeum Obrona Wybrzeże).
 • Za návštevu stojí tiež romantický, 40 m vysoký Helský maják a Helské Duny, z ktorých sa tá najvyššia nachádza vo výške 23 m n. m.

Zobraziť mapu

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK