Obľúbené miesto na pohodovú dovolenku v Taliansku

Hotel Villa del Mar leží priamo v letovisku Bibione len 2 minúty chôdze od pláže. Hostia môžu využívať bezplatnú súkromnú pláž, kde je im k dispozícii aj plážový servis.

Izby hotela sú klimatizované, vybavené LCD TV a kúpeľňou s fénom a toaletnými potrebami. Pozitívne vás naladí farebná výzdoba izieb.

Počas pobytu si pochutnáte na raňajkách formou bufetu, kde nájdete okrem iného vajcia, slaninu, syr a údeniny. Na vyžiadanie je možné podávať aj bezlepkové raňajky.


Hostia z Booking.com ohodnotili hotel známkou 8,5 z 10, najlepšie hodnotia umiestnenie hotela aj ochotu personálu.


Bibione patrí dlhodobo k obľúbeným turistickým destináciám v Taliansku, určite si pobyt tu užijete aj vy. Neďaleko nájdete tiež dva zábavné parky - Aquasplash a Gulliverlandia.

Dodatočné info

 • Ubytovanie s deťmi nie je možné.

 • Miestny poplatok 0,90 €/osoba/deň.

 • Kupón nie je možné využiť v termíne 8.8. - 17.8.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Bibione

Bibione

Prímorské letovisko Bibione s asi 3 000 obyvateľmi je jedným z najobľúbenejších cieľov slovenských turistov v Taliansku. Ku kúpaniu aj k vodným športom tu nabáda 8 km dlhá pláž, prejsť sa môžete na trhovisko alebo k majáku. K ďalším lákadlám mesta patria termálne kúpele alebo lunapark s atrakciami pre celú rodinu. Tých, ktorí radi žijú nočným životom, v centre mesta potešia diskotéky a bary a nákupná promenáda v časti Bibione Spiaggia.

Portogruaro

Portogruaro

Do Benátok ďaleko, ale predsa by ste chceli v Benátsku niečo vidieť? Vydajte sa do Portogruaro, mesta arkád, pôvodne z 12. storočia. Na námestí Piazza della Repubblica budete môcť obdivovať gotickú budovu radnice, za ňou sa potom rozprestiera pohľad na rieku Lemene v obklopení historických budov a mlynov. Navštíviť môžete samozrejme aj niekoľko múzeí, nákupnú zónu alebo niektorú z miestnych taverien, kde sa dobre najete.

Vodný park Aquasplash

Vodný park Aquasplash

K preslnenej dovolenke patrí aj zábava v aquaparku, svišťanie po toboganoch a adrenalín na rôznych atrakciách. V Lignano Sabbiadoro toto všetko nájdete vo Vodnom parku Aquasplash, ktorý sa inšpiroval obrími americkými lunaparkami a vznikol ako prvý vodný park v Taliansku už v 80. rokoch. Aj dnes sa tu máte na čo tešiť. Vlnobitie, šmýkačky a bazény si užijete za cenu 23 €/dospelý a 18 €/dieťa. Vstupy v popoludňajších hodinách sú zľavnené.