Vyskúšajte liečivé účinky termálnych kúpeľov Podhájska. Ubytovaní budete v pohodlných izbách Penziónu Pulse s výhľadom na lesy. V cene balíčka sú bohaté bufetové raňajky a servírované večere s tromi chodmi, v letnej sezóne tiež doprava na kúpalisko, bazén s morskou vodou a klimatizácia.

O ubytovaní

Ubytujte sa v Penzióne Pulse so skvelou atmosférou, ktorý sa nachádza v tej najkrajšej časti obce Podhájska - Belek, odkiaľ sa môžete kochať výhľadom na lesy. Termálne kúpalisko je vzdialené len 1,5 km od penziónu.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v zrenovovaných izbách s balkónom, televíziou a WiFi pripojením, kde nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchou. V letných mesiacoch vás poteší klimatizácia v každej izbe.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu sa môžete tešiť na raňajky z bohatého raňajkového menu aj večere s výberom z dvoch alebo troch menu. Personál reštaurácie pre vás pripraví tradičné špeciality južného Slovenska, nechýbajú ani medzinárodné pochúťky. Pochutnáte si tu tiež na dobrom víne od domácich vinárov.

Kde budete relaxovať?

Okrem termálnej vody v na kúpalisku či v kúpeľoch Podhájska nevynechajte ani kúpanie vo bazéne so slanou vodou priamo v areáli penziónu.

Penzion Pulse Podhájska

Penzion Pulse Podhájska

Belek 402 , Podhájska
Slovenská republika

+421 905 277 257

penzion.pulse@gmail.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
1,5 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
1,5 km

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko PodhájskaTip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogany, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom.V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Otváracia doba: (do 30.9.2021)

 • PO: 13:00 - 22:00 hodín
 • UT - NE: 9:00 - 19:00 hodín

Vstupné: (môže sa líšiť podľa sezóny)

 • Kúpalisko:

  • Cez všedné dni: dospelí: 6 €/celodenný vstup, znížené vstupné: 5,50 €/celodenný vstup, dieťa do 15 rokov 3,50 €/celodenný vstup
  • Cez víkendy a sviatky: 6 €/celodenný vstup, znížené vstupné: 6 €/celodenný vstup, dieťa do 15 rokov 4 €/celodenný vstup
 • Wellness centrum:

  • Bazénový svet: dospelí: 10 €/3-hodinový vstup, deti do 15 rokov 5 €/3-hodinový vstup
  • Vitálny svet: 9 €/samostatný vstup, 6 €/doplatok ku vstupu do bazénového sveta

Pozor, termálne kúpalisko je otvorené, ale bazény s termálnou vodou sú až do odvolania mimo prevádzky. Viac informácií tu.

Viac informácií
Rímske kúpele v Podhájskej
Rímske kúpele v Podhájskej
Levický hrad
Levický hrad
Skalné obydlia Brhlovce
Skalné obydlia Brhlovce