Užite si dovolenku v nádhernej prírode Vysokých Tatier. V Hoteli Rysy *** vás čaká skvelá polpenzia formou bufetu a tiež zľava do AquaCity Poprad. Zabavíte sa biliardom a stolným tenisom. Na dosah budete mať mnoho turistických lákadiel, ale aj široké a dlhé zjazdovky moderných ski areálov.

O ubytovaní

Hotel Rysy *** sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier, v obci Tatranská Štrba a tvorí perfektný východiskový bod pre turistické, relaxačné a v zime aj lyžiarske ciele. Prechádzky po okolí vás rozhodne neomrzia, nádherné Štrbské pleso aj blízke Nové Štrbské pleso, Štrbské rybníky či Pamätník hrdinov Slovenského národného povstania sa nachádzajú približne 10 km od hotela, stále to však je len zlomok toho, čo v okolí môžete objavovať. Zájdite si oddýchnuť do AquaCity Poprad (20 km), vydajte sa naprieč Tatranským národným parkom, vystúpte napríklad na Gerlachovský štít, prevezte sa unikátnou pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca na Hrebienok (16 km), spoznajte trochu miestnej histórie v skanzene Pribylina (27 km), alebo trochu dychberúcej prírody v neďalekých jaskýniach, (Važecká jaskyňa, 10 km) či Vodopád Skok (11 km). V zime určite nevynechajte obľúbený ski areál na Štrbskom Plese.

Kde budete spať?

Čakajú na vás príjemne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, ktoré sú novo zrekonštruované. Každá z nich je vybavená satelitnou TV, telefónom, rádiom, vlastnou kúpeľňou s WC a sprchou. Hostia majú k dispozícii aj balkón, ktorý ocenia predovšetkým počas pekných slnečných dní.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky aj večere sa podávajú v hotelovej reštaurácii, kde sa pripravujú pokrmy slovenskej aj medzinárodnej kuchyne a k dispozícii tu máte tiež kaviareň.

Kde budete relaxovať?

Pre hostí je pripravené tiež všestranné relaxačné centrum so 4 biliardovým stolmi, stolným tenisom, saunou, vírivkou a masážami.

Cestujete s deťmi?

A čo deti? Majú sa kde hrať? Detský kútik s hračkami už na ne čaká.

Hotel Rysy ***

Hotel Rysy ***

Tatranská Štrba 78 , Tatranská Štrba
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
23 km
Zjazdovka
6 km