Masáže a ozdravné procedúry

Vaše telo uvíta výdatnú dávku relaxácie. Čaká vás hneď klasická uvoľňujúca masáž chrbta a prístrojová masáž. Kým ruky masérov sa postarajú o uvoľnenie napätia vašich svalov, kolagénová terapia je tu pre vašu pokožku a pleť. Pomáha liečiť jazvy a vyhladzovať vrásky.

Obľúbené kúpele Turčianske Teplice s bohatou tradíciou

Najvyhľadávanejšou atrakciou mesta sú kúpele Spa & Aquapark s liečivou minerálnou vodou s teplotou 43 - 46 °C, ktorá je ideálna na liečbu pohybového aparátu. V areáli nájdete bazény, ktoré stoja priamo na minerálnych žriedlach.

Jeden večer strávite kúpaním v týchto bazénoch zadarmo. Čaká vás relaxačný, rehabilitačný bazén, vírivka a veľa ďalšieho.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Erika C.)

Prostredie hotela, strava, wellness, ubytovanie všetko bolo super, len personál (recepčná) nebola ochotná pomôcť (rezervovanie termín na massage alebo na kolagén).

Vynikajúce (Petr V.)

Pobyt odpovídal nabídce, celkovou úrovní ubytování i stravy jsme byli příjemně překvapeni.

Skvelé (Anna L.)

Hotel dobrý, príjemný personál, služby na slušnej úrovni - spokojnosť, myslím, že pôjdem tam aj štvrtýkrát.

Vynikajúce (Eduard F.)

Renovovaný hotel na velmi slušné úrovni , strava dobrá a v dostatečném množství. Personál příjemný a ochotný. S pobytem jsme byli velmi spokojeni.

Vynikajúce (Jana K.)

Vše, co bylo nabízené dle voucheru jsme dostali, hotel je na dobrém místě, personál super, jen jídlo průměrné.

Vynikajúce (Zuzana M.)

Personal ochotny a mily, aj v restauraciii. Len sme zle porozumeli v kupone, ze kupanie nieje v cene /nebolo to tak dobre vysvetlene/. Ináč všetko v poriadku.

Skvelé (Pavel F.)

Hotel hodnotím na ***, prostředí odpovídá kvalitě hotelu, snaha o rekonstrukci zaslouží uznání. Personál hotelu byl velmi milý, avšak ne vždy profesionální (cituji:! ti postižení mě už fakt lezou na nervy"). Kvalita kuchyně průměrná (večeře) snídaně jsou však velmi ubohé - jednotvárné (šunka, sýr, vejce, párek, musli, jogurt, čistá voda, čaj), beze změny a invence. Pití ke snídani i večeři je nutné dokupovat zvlášť.

Vynikajúce (Ludmila V.)

S pobytem v Turčianských Teplicích jsme byli velmi spokojeni, snad si jej někdy zopakujeme.

Vynikajúce (Peter ?.)

Spokojnosť s pobytom - lokalita výborná, služby dobré, možnosti na regeneráciu výborné= aqua park s termálnou vodu, masáže.

Vynikajúce (Iveta D.)

Ano, spokojnosť bola. Hotel situovaný priamo na pešej zóne- blízko k aquaparku aj do nádherného parčíku. Ústretoví personál, aj čašníci, strava mala tendenciu byť nápaditá, aj keď niekedy nedochutená, ale iste hladní neostane nik. Dá sa vybrať- raňajky boli bohaté a pestré, neustále doplňané, večera sa dala vybrať zo štyroch jedál. Čašníci ochotní a úslužní. Jediné mínus -- na izbách neboli koše. Len malý hygienický kôš v kúpelni- ktorý aj napriek tomu, že bol denno- denne vysýpaný upratovačkou- jednoducho nebol postačujúci. Toto jediné by bolo nutné doplniť. V hoteli je jednoducho smetný kôš nevyhnutnosťou. Inak výhľad z izby na park, plus veľký priestranný balkón s posedením stolíkom a stoličkami a sušiakom na plavky a uteráky---- to je super bonus navyše, ktorý nesmierne spríjemní pobyt.