Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Magdaléna K.)

Veľká spokojnosť, ústretový personál. Všetko, čo bolo v poukaze sme dostali. Akurát chcem upozorniť pri polpenzii pre deti, vyplňte to s personálom, aby bolo jasné, ktoré sú detské porcie (majú tam formulár na večeru). Prostredie je krásne, odporúčam navštíviť Českú republiku - Čertovy skály a Pulčínske skály. Ešte touto cestou ďakujem pracovníkom spol. AUTOKLINIKA Holčík, Mestečko, ktorí nám pomohli s poruchou auta.

Vynikajúce (Roman P.)

Hotel byl zařízený vkusně, vybavení bez větších problémů. Personál milý, vstřícný. Strava chutná, možná svižnější doplňování snídaní. Wellness dle propozic.

Vynikajúce (Klára N.)

Hotel je velmi pěkný a udržovaný, s moderním zázemím. Okolí je krásné, měli jsme sice - 20 stupňů, tedy jsme jej moc neprozkoumali, ale líbilo se nám.

Vynikajúce (Zdenka J.)

Veľmi pekný a čistý hotel. Milý a profesionálný personál. Strava bohatá a chutná. Okolie nádherné, ani sme nestihli všetko pochodiť. Určite sa ešte vrátime. :)

Vynikajúce (Ladislav ?.)

Pěkné prostředí, personál ochotný, čistý hotel. Chtěli jsme využít i slevu na masáž, ovšem nebylo možné (masérka dojíždí, byla zaneprázdněna). Ovšem pobyt nám to nezkomplikovalo.

Vynikajúce (Jozef G.)

Celkova spokojnost s pobytom. Vsetko co bolo vkupone ponukane sme aj dostali. Naviac mily a ochotny personal, vzdy s usmevom. Mozno by sa dalo vylepsit - zvyraznit jednotlive tipy na vylety, tury, muzea, alebo ine zaujimavosti, v okoli.

Vynikajúce (Boris Z.)

Ubytovanie , kuchyňa aj welness splnili naše očakávania - boli sme maximálne spokojní personál hotela hodnotím ako maximálne ústretový na pobyt v tomto hoteli máme veľmi pekné spomienky

Vynikajúce (Kristína R.)

Pobyt zodpovedal popisu, všetko čo bolo v cene sme využili, strava veľmi dobrá, aj deti si majú z čoho vybrať, wellness sme tiež každý večer využili, akurát vírivka je pri väčšom počte hostí malá - málo lehátiek, ale sauny boli výborné. Lyžovačka - je možnosť si vybrať až 2 lokality, takže super. Prostredie okolo hotela príjemné tiché, odporúčame pre rodiny s deťmi, pretože 2 deti máte zdarma a aj detská polpenzia je za super cenu.

Skvelé (Andrea F.)

Boli sme veľmi spokojný s pobytom. Krásne prostredie a veľmi milý personál. Ďakujeme.

Vynikajúce (Nikola H.)

Hotel velmi prijemny, pobyt zodpovedal popisu, personal hotelu prijemny, ustretovy, celkovo velka spokojnost. Okolie krasne, spravili sme si pekny vylet na Kohutku, Portas, celkovo je okolo krasna priroda.