Objavujte prírodu a termály

Kúsok od hotela sa nachádza vstup do Národného parku Vysoké Tatry, ktorý je v lete ideálny na turistiku a horskú cyklistiku. Vyvezte sa lanovkou až na Lomnický štít alebo sa vydajte napríklad obdivovať vodopády.

Ak si chcete dopriať aj relax v termálnej vode, vydajte sa do jedného z okolitých aquaparkov.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Renata Baronová B.)

Vše odpovídalo popisu, wellness úžasný, strava vynikající, personál ochotný a vstřícný. Vřele doporučujeme všem.

Vynikajúce (Jaroslava K.)

Pobyt na hotelu, vynikající personál, ochotný, strava velmi dobrá, krásný výhled přímo na hory. Vše nej nej, vřele pobyt doporučuji.

Skvelé (Michaela M.)

Vsetko zodpovedalo popisu. Mily personal. Ubytovanie bolo super, boli sme veľmi spokojni. Troška slabšia úroveň stravovania na počet hviezdičiek hotela. Wellness na jednotku. Možme len odporucat.

Skvelé (Silvia K.)

Všetko bolo v poriadku čo sa týka ubytovania, stravy, personálom. Jediné čo je možné vytknúť, a to opakovane, lebo sme tam boli aj minulý rok, že voda v bazéne nebola dosť teplá a v sprche, záchode a šatni bola taká zima, že radšej mokrí sme išli radšej na izbu.

Vynikajúce (Ján H.)

Prostredie veľmi pekné, upravené, personál príjemní, služby na veľmi vysokej úrovni. Strava perfektne pripravená. Určite odporučím svojim priateľom pobyt.

Skvelé (Helena F.)

Ubytovanie veľmi dobre. Upratovanie dobre. Pobyt plne zodpovedal popisu. So stravou a personálom sme boli veľmi spokojný. Pre kľudný dovolenku je to vynikajúci hotel. Iste by sme sa tam ešte chceli vrátiť.

Vynikajúce (Ľudmila K.)

So stravou a ubytovaním sme boli veľmi spokojní bolo to na vysokej úrovní. Personál bol úslužní a prívetiví. Ako typ na výlet by sme odporučili prechádzku do Lopušnej doliny. My sme ju absolvovali.

Skvelé (Zuzana P.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Hotel byl luxusní, čistý a okolí nádherné s výhledem na Vysoké Tatry z hotelové restaurace. Obdrželi jsme všechno, co bylo na kupónu. Wellness bylo krásné a využili jsme i minigolf před hotelem. Uvítali bychom snad jen lepší ranní kávu (ne instatní) a neopakující se stejné jídlo dva dny po sobě, ale jinak byla strava velmi dobrá. Personál byl ochotný a příjemný. Doporučuji túru na Hrebienok a dál ke Skalnatému plesu nebo od Štrbského plesa na Predné sedlo. Za vidění stojí i velké Belianské jeskyně a nedaleký Poprad. Vysoké Tatry vřele doporučuji.

Vynikajúce (Tatiana Kokles K.)

Prostredie bolo krásne, všetko čo bolo uvedené v kupóne bolo aj v skutočnosti. Dokonca nad naše očakávania, izba čistá, útulná. Župany na izbe nas prijemne prekvapili. Wellness bol fajn az na druhy den ked bol plavecky bazen chladny. Jedlo super. Boli sme na Štrbskom plese, určite odporúčam navštíviť.

Vynikajúce (Jiří M.)

Hotel i personál nás velmi mile překvapil. Nový udržovaný hotel, výborná strava. Odjížděli jsme s vědomím, že pobyt můžeme doporučit i našim přátelům.