Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Radka T.)

S pobytem hotelu Regia jsme byli spokojeni. Hotel je starší, ale velmi pěkný, Veškeré vybavení je absolutně dostačujicí. Personál v pohodě. Jídlo poněkud jednodušší, vše chutné. Náročný klient očekávající minutky bude zklamán. Jediné co se nám nevydařilo bylo welness, kde bylo objednaných hodně lidí v jeden čas. Nepatrné nedostatky hotelu bohatě vynahradí Bojnice. Krásné malé termální lázně, bezva koupání, cukrárny, kavárny, každý den taneční večer. V městečku krásný zámek a zoologická zahrada.....opravdu je kam chodit. Okolím jsme byli úplně nadšeni a protože za 4 dny pobytu jsme vše ani nestihli, rádi se do Bojnice vrátíme.

Vynikajúce (Naděžda J.)

Byli jsme velmi spokojeni a tento pobyt jsme absolvovali již podruhé, můžeme tento pobyt jenom doporučit. Pokoje jsou čisté, slušně vybavené a personál velmi ochotný.

Vynikajúce (Marcela V.)

Pobyt splnil to,co jsme chtěli-odpočinek a relax.I když nám místy pršelo,nám to nevadilo.Prošli jsme si městečko,krásný zámek i ZOO.Příroda,okolí a zámek-krásné jako v pohádce o Pyšné princezně.Samotný hotel Regia nic moc.Výhled na zámek/jak bylo psáno/,jsme neměli.Měli jsme výhled na plochou střechu jídelny.Ale co bychom chtěli za ty peníze.....

Skvelé (Mária L.)

Hotel bol celkom dobrý, zodpovedal popisu. Mali sme kupóny pre 8 ľudí, z toho jeden ochorel a nemohol sa zúčastniť, tak nás trocha mrzelo, že nám nechceli peniaze vrátiť. Navrhli nám iba, že si môžme brať jeho jedlo. Viem, že kupón bol pre dve osoby, ale keď niekto ochorie, zaplatiť musí, aj keď na pobyte nebol. Toto nie je veľmi doriešené. Nevýhodou bolo, že wellness sme si nemohli naplánovať sami, ale termín nám dali v hoteli. A keďže v daný termín bol hotel dosť obsadený, dali nás na jednu hodinu všetkých sedem. Chceli sme ísť do welnessu na dvakrát, ale hotel mal welness v prevádzke iba jeden deň z troch pobytových a aj to len v určené hodiny. Takže sme nemohli ísť ani na dvakrát, ani v iný deň.

Skvelé (Jiří M.)

Prostředí hotelu příjemné, jednoduché, strava dobrá, personál příjemný, vše odpovídá ceně.

Vynikajúce (Anna V.)

Veľmi sme boli spokojné so sestrou a určite sa tam vrátime. Nie je čo vytknúť v negatívnom u tohto Wellnessu.

Skvelé (Prefer M.)

Ubytovani a strava poriadku,len doplnkové welnes ,masáže,....boli už obsadené termíny... to sa nám stalo už po druhý krát.

Vynikajúce (Alžbeta P.)

Prostredie hotela príjemné, vybavenie jednoduché, primerané cene, čisté. Výborné podmienky pre deti - hrací kútik ako v hale, tak aj vo vonkajších priestoroch. Raňajky pestré, večere jednoduchšie ale chutné. Personál príjemný, ústretový. Veľa možností na výlety, kúpalisko super - možnosť opustenia areálu a návrat, "bojnická vyhliadka v korunách stromov" zaujímavá, sprevádzaná šokom z neavizovaného zvýšenia cien z 6 na 8€ , trošku nenásytne pôsobí fakt, že nie je žiadna zľava pre držiteľov ZŤP a seniorov, v Bachledovej doline sú empatickejší, pri väčšom rozsahu ponuky.

Vynikajúce (Martina Kratochvílová K.)

Personál hotelu byl velmi přátelsky a ochotný a dokázal na Výbornou řešit nestandardní situace. Doporučuji všem!

Vynikajúce (vladimir O.)

Vše bylo naprosto v pořádku, ubytování, strava na jedničku, personál a majitelka Hotelu Weiss velice erudovaná osoba.