Užite si dovolenku v modernom penzióne Limbový dvor s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry. V cene sú raňajky formou bufetu, neobmedzene káva a čaj, fľaša vína a vstup na 3 hodiny do Thermal Parku Vrbov. Tešte sa aj na zľavy - napríklad do Wildparku.

Moderný penzión s výhľadom na Vysoké Tatry

Poloha rodinného penziónu Limbový dvor vás bezpochyby nadchne. Nachádza sa v úžasnej lokalite Vrbov s dychvyrážajúcim výhľadom na Tatry. Penzión ponúka moderné ubytovanie v izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT a bezplatným pripojením na internet.

V spoločenskej miestnosti nájdete kozub, bar, TV a spoločenské hry na vypožičanie.


Penzión sa teší výbornej povesti. Hostia oceňujú predovšetkým ústretový prístup personálu, pokojné prostredie a čistotu izieb.

Dodatočné info

 • Dieťa do 4,9 rokov zdarma vrátane lôžka a raňajok.

 • Dieťa do 11,9 rokov 11 €/noc vrátane lôžka a raňajok.

 • Dieťa od 12 rokov alebo dospelá osoba 15 €/noc vrátane lôžka a raňajok.

 • Možnosť dokúpenia jazdy v koči za 5 €/osoba.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • O podmienkach uplatnenia rekreačných kupónov sa, prosím, vopred informujte v penzióne.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Martina J.)

Krásné prostředí, moc příjemný personál, strava výborná. Rádi se tam opět podíváme.

Vynikajúce (Jindřiška ?.)

Rodinný penzion ve Vrbově mě mile překvapil. Jednak domácí stravou a vstřícným jednáním paní domácí. Ochotná, usměvavá. Byli jsme spokojeni i s typem ubytování. Mohu vřele doporučit. Tipů na výlet ve Vysokých Tatrách je tolik, že by se sem ani nevešly.

Vynikajúce (Veronika K.)

Domáci boli veľmi milí a ústretový, izby čisté a útulné s vlastným sociálnym zariadením a sprchou, strava bola perfektná pochvala pani domácej. Porcie boli viac než dostačujúce ledva sme vládali všetko podojedať a na raňajky sme sa veľmi tešili lebo každý si tam našiel to svoje a výborná kávička k tomu. Celkový pocit a atmosféra bola super, nemáme čo vytknúť, cítili sme sa tam príjemne. Prostredie bolo tichúčke a ešte nám aj počasie perfektné vyšlo (babie leto). Takže určite odporúčam.

Tipy na výlet

Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov

Celoročne otvorené kúpalisko ponúka desať bazénov, z toho štyri sú detské. Teplota vody v bazénoch sa pohybuje od 26 °C do 38 °C. Miestna termálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a kardiovaskulárny systém.

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad

Celkom 13 bazénov a 350 vodných atrakcií, to je ponuka populárneho AquaCity. Vyrazte zrelaxovať, v tomto areáli si iste prídete na svoje. Aquapark disponuje 3 vonkajšími termálnymi bazénmi, vnútornými relaxačnými bazénmi, v ktorých sa po večeroch koná laser show, ďalej tu nájdete luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi aj bazén pre deti plný atrakcií. AquaCity sa navyše môže pochváliť aj jedným veľmi pôsobivým "naj" - má najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na celom Slovensku. Sauny, vírivky, ľadovú jaskyňu, masáže, procedúry aj párty miestnosti s vodnými posteľami, to všetko ponúka svojim návštevníkom.

Starý Smokovec

Starý Smokovec

Najstaršia tatranská osada je v súčasnosti administratívnym centrom Vysokých Tatier a významným dopravným uzlom. Vďaka trati Tatranskej elektrickej železnice a lanovke na Hrebienok je základňou pre nadšených turistov bažiacich po krásách Vysokých Tatier.